Конкурс з відбору кандидатів на посади керівників Бюро правової допомоги триває до 31 травня!

Міністерство юстиції запрошує юристів, зокрема, молодих фахівців, взяти участь у конкурсі з відбору претендентів на посади керівників Бюро правової допомоги, які з 1 вересня розпочнуть свою роботу по всій Україні. У Рівненській області працюватиме 12 таких установ.
Аби взяти участь у конкурсі претендентам необхідно до 31 травня 2016 року заповнити відповідну заявку (http://legalaid-jobs.in.ua/?page_id=2) на сайті вакансій в системі безоплатної правової допомоги.
«На сайті можна знайти відповідну заявку, де треба вказати свої персональні дані й інформацію про освіту та обрати 5 населених пунктів, де б ви хотіли працювати», – зазначає Міністр юстиції Павло Петренко.
Спочатку, за планом, Бюро правової допомоги мали розпочати свою роботу з 1 липня, але міністр зазначив, що було прийнято рішення продовжити конкурс та, зокрема, етап збору заявок до кінця травня, аби якомога більше бажаючих могли взяти в ньому участь.
За словами Павла Петренка, робота в бюро буде не лише цікавою, а й добре оплачуватиметься. Розмір заробітної плати буде вищим, ніж на державній службі і становитиме від 3,5 до 4,5 тис. грн. «Ми маємо амбітний план до підвищення цього рівня до 5 тис. грн», – додав він.
Місією Бюро є посилення правової спроможності територіальних громад. Працівники бюро займатимуться надання безоплатної первинної правової допомоги (юридичні консультації), забезпечення доступом до безоплатної вторинної правової допомоги (прийом звернень від громадян), та власне її наданням (здійснення представництва інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів), консультуванням громадян та допомога в отриманні електронних сервісів Міністерства юстиції.
З детальними вимогами до претендентів, умовами та терміном проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги(http://rivne.legalaid.gov.ua/ua/mediafiles/novyny/konkursburo).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети