Конкурс від ЗС “Візитівка Здолбунівщини”

можливостіДО 30 березня Здолбунів CITY чекає від усіх охочих роботи на конкурс!! Спільно віднайдемо парки, озера, джерела, вулиці, будинки, памятки, унікальні місця Здолбунівщини і зробимо їх відомими!

Конкурс “Візитівка Здолбунівщини”
Здолбунівський район багатий на унікальні місця, історії варті уваги інших! Тому ЗС оголошує про конкурс (раніше був проанонсований в соцмережах) для визначення місць вартих номінації Візитівка Здолбунівщини.
Для участі у конкурсі потрібно: 

-обрати визначне місце
-зробити опис, чим воно є унікальне або чому воно може бути візитівкою Здолбунівщини
– додати фото i (або) відео
– надіслати на електронну скриньку: zdolbunivcity@i.ua
– чекати результату
30 березня, прийом заявок закінчиться і комісія з числа організаторів конкурсу перегляне надіслані варіанти. Усі етичні та повністю задовільняючі умовам конкурсу заявки будуть виставлені на голосування. При умові декількох однакових пропозицій (місць) від різних осіб, комісією, буде обрано найкраще оформлення і саме вона потрапить на голосування. Найкращі варіанти на думку читачів та організаторів будуть нагороджені призами.

Серед призів конкурсу: сувеніри про Здолбунівщину, косметика, квитки на культурні події, набір стаканів, книги.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети