Конкурс від рівненського нардепа до дня народження Шевченка

Цьогоріч Україна і світ будуть святкувати славний ювілей Тараса Шевченка – 200 років з дня його народження. Шевченко – унікальна постать не тільки в українській, а й світовій культурі. Ідеї його творчості, без сумніву, актуальні й нині. Читаючи твори Кобзаря, часто можна зауважити, що ці слова писав наш сучасник.

Відтак народний депутат України Валентин Королюк оголошує про проведення конкурсу серед шкільної молоді «Напиши листа Тарасу». До участі в конкурсі запрошуються школярі 5-11 класів шкіл міста Дубна, Дубенського, Здолбунівського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів.

«Листи до Тараса» повинні містити посилання на його твори, аргументи про актуальність ідей Кобзаря сьогодні. Твори просимо надсилати на адресу lyst.tarasu@ukr.net. Останній термін надсилання творів – 23 лютого 2014 року. Підведення підсумків конкурсу – до 7 березня 2014 року. Переможці будуть нагороджені цінними призами.

Вимоги до тексту: збережений у форматі .doc, до 5 тис. знаків, шрифт Times New Roman, 14 розмір. Довідки за телефоном – 0362 63 48 28.

У листі потрібно вказати повне ім’я, прізвище та по-батькові автора, навчальний заклад, клас, де навчається конкурсант, контактний телефон.

Прес-служба народного депутата Валентина Королюка Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети