Конкурс від ФК “Локомотив”

До уваги шанувальників здолбунівського футболу. Футбольний клуб “Локомотив” Здолбунів оголошує конкурс на кращий гімн (слова та музика) футбольного клубу. Детальна інформація про конкурс буде розміщена пізніше. Довідки за тел.067-9072906

Футбольний клуб “Локомотив” Здолбунів оголошує конкурс на кращу емблему футбольного клубу. Обов’язкові елементи емблеми – локомотив (старий паровоз, сучасний локомотив – принципової різниці немає); щит – як фон емблеми; м’яч; напис “Локомотив” (більшими буквами); “Здолбунів” (меншими буквами). Зображення має бути максимально контурним, щоб було зручно виготовляти сувенірну продукцію. Кольори емблеми червоно-зелені. Довідки за тел. 067-9072906.

Додано 28.02.

Переможці конкурсів на кращу емблему та на кращий гімн отримають нагороди – футболки з символікою клубу, дипломи. Учасники, які зайняли другі, треті місця -отримають заохочувальні призи – сувенірні мячі, дипломи.

   Правління ФК “Локомотив” Здолбунів*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети