Конкурс стратегій від молоді району

 

Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну» оголошує  конкурс молодіжних стратегічних ініціатив «МОЯ МАЛА БАТЬКІВЩИНА 2015». Партнерами конкурсу виступають відділ освіти, відділ у справах сім’ї та молоді, відділ культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації.

Ідея конкурсу полягає в тому, що молодіжні команди на певний час отримують можливість стати віртуальною владою району (або ж селища чи міста – за вибором команди) та пропонують короткі стратегічні ініціативи щодо його розвитку з планом їх реалізації.

Конкурс проходитиме у формі двохденних командних змагань, під час яких учасники проаналізують поточне становище району, спрогнозують тенденції його розвитку, пройдуть навчання із стратегічного планування, знайдуть однодумців та сформують презентації розвитку своєї малої батьківщини до 2015 року. Команди, що найуспішніше справляться з поставленим завданням, отримають дипломи, цінні призи та подарунки від організаторів.

Конкурс відбудеться 7 та 8 квітня в приміщенні залізничного ліцею у м.Здолбунів.

Метою конкурсу є залучення молоді до побудови стратегії розвитку міста, району, активного громадського життя.

Довідка.

Конкурс проводиться серед молоді віком 15-30 років (нижня вікова межа участі в конкурсі встановлюється на рівні учнів 10-их класів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів 1-их курсів коледжів, професійно-технічних училищ, технікумів, університетів). У конкурсі можуть брати участь команди, які складаються з 3-5 чоловік.

Про деталі конкурсу можна дізнатись більше за телефоном (067) 382-10-74, надсилайте листи із Вашими запитаннями на адресу mystrategy2015@gmail.com

 

Тарас КомаренкоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети