Конкурс проектув для зміцнення співпраці між Україною та Білоруссю

україна-білорусь20 січня 2016 оголошено конкурс проектів по зміцненню територіальної співпраці між Білорусією та Україною, спрямованих на вирішення загальних проблем розвитку прикордонних районів.

Обласні та місцеві органи влади, громади та організації громадянського суспільства Брестської і Гомельської областей Білорусі, а також Чернігівської, Київської, Житомирської, Рівненської та Волинської областей України запрошуються взяти участь у конкурсі заявок на отримання грантів для спільної реалізації транскордонних проектів.

Пріоритет віддається спільним проектам, спрямованих на розвиток транскордонної взаємодії у розширенні ділових відносин між підприємствами середнього і малого бізнесу з особливим акцентом на прикордонну торгівлю; підвищення туристичної та інвестиційної привабливості; нарощування людського капіталу та зайнятості, включаючи питання кар’єрного росту молоді, а також дозвіл транскордонних проблем захисту довкілля шляхом створення механізмів для спільного моніторингу та обміну екологічною інформацією. Енергозбереження, поновлювані джерела енергії та управління відходами; профілактика захворювань і рання діагностика; соціальна інтеграція інвалідів; культурну та історичну спадщину, зміцнення співробітництва в галузі культури і спорту також є пріоритетними для Програми. В рамках даного конкурсу Європейський Союз виділяє 3,3 млн євро на зміцнення прикордонного співробітництва Білорусі та України.

Проектні пропозиції необхідно направити до 19 квітня 2016 року в офіс Адміністратора EaPTC за адресою: Deutsche Gesellschaft für Internationale співробітництва (GIZ) GmbH вул. Велика Васильківська (Червоноармійська) 44, Київ 01004 Україна.

Форму для подачі заявки, критерії відповідності та оцінки, а також особливі вимоги та іншу корисну інформацію для учасників можна знайти в керівництві для заявників: http://eaptc-ma.eu/en/page/cat/3/belarus- –ukraine / За роз’ясненнями щодо керівництва для заявників учасники можуть звернутися у письмовій формі до Адміністратора Програми по електронній пошті: eaptc-kiev@giz.de

Також всі зацікавлені особи мають можливість ознайомитися з відповідями на питання, що найчастіше задаються в розділі “EaPTC в питаннях і відповіді”, який сформований на підставі досвіду проведення конкурсу проектних пропозицій щодо інших Програмами EaPTC, на сайті: http://www.eaptc.eu/ru/faq.html

У рамках конкурсу планується проведення серії інформаційних днів в Білорусі та Україні в лютому 2016 року в відповідності з наступним графіком:

01.02.2016: Брест
02.02.2016: Пінськ
03.02.2016: Гомель
04.02.2016: Чернігів
08.02.2016: Житомир
09.02.2016: Київ
15.02.2016: Рівне
16.02.2016: Луцьк

Час і місце проведення інформаційних днів буде оголошено найближчим часом на веб-сайті Програми сприяння EaPTC: http://www.eaptc.eu/.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети