Конкурс проектів “Здолбунівська громада” отримав своїх переможців

Як повідомляє Здолбунівська міська рада: завершився термін подання проектів на міський конкурс міні-проектів місцевого розвитку «Здолбунівська громада».
На конкурс було подано 9 проектів: 1 – ОСББ, 1 – ГО, 7 – ініціативними групами громадян. 6 проектів – в номінації «Добробут громад», 1 – «Енергоефективність та енергозбереження», 2 – «Чисте довкілля».
13 травня відбулось перше засідання конкурсного комітету, де були розглянуті та презентовані авторами проекти.
Один проект конкурсним комітетом був відхилений, оскільки аплікаційна форма не відповідала всім вимогам. 2 проекти рекомендовано доопрацювати, 1 – не був підтриманий конкурсним комітетом. Схвалені проекти направлені на розгляд постійних депутатських комісій.

Нагадаємо, сам конкурс з’явився у Здолбунові завдяки проекту рішення депутата міськради Миколи Орлова, який був підтриманий колегами. І цьогоріч вперше  пересічні мешканців, об’єднавшись в ініціативні групи, громадські організації, ОСББ, отримали шанс подати свої ідеї (проекти). Найкращі, за рішенням конкурсної комісії, отримають можливість з ідеї перетворитися на реальність. Власними силами, якщо кошти будуть перераховані НГО чи ОСББ, або за допомогою виконавців, визначених міською радою, якщо переможець ініціативна група.

Склад конкурсної комісії, затверджений рішенням ради і включає в себе 9 осіб, серед них – працівники міської ради та депутати, представники громадянського суспільства.

Проекти, подані, на перший конкурс:Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети