Конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2016 рік від ОДА

На Рівненщині оголосили обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2016 рік. Він відбуватиметься в області вже всьоме. Метою конкурсу є підтримка ініціатив сільських громад.
конкурс проектів розвитку територіальних громад
На ці цілі з обласного бюджету спрямують 450 тисяч гривень.
«Максимальний розмір одного гранту становитиме 50 тисяч гривень, – розповів директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Ігор Тимошенко. – Власний внесок громад у реалізацію задуманого має бути не менше 30 відсотків від загальної вартості. Учасниками конкурсу можуть бути проекти, розроблені об’єднаними територіальними громадами, сільськими, селищними, міськими та районними радами, а також спільні – подані кількома громадами».

Тематика проектів-учасників має стосуватися розвитку енерго- та ресурсозбереження, підприємництва, а також організації ефективної системи надання соціальних послуг.
Свої ідеї громади можуть подавати до 10 травня 2016 року. Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту vrcrivne@gmail.com з поміткою «На Конкурс». Більш детальна інформація про конкурс розміщена за адресою http://www.vrc.rv.ua/.
Довідково: у 2015 році за грантові кошти в області реалізували 7 проектів у Дубровицькому, Здолбунівському, Демидівському, Сарненському районах, а також місті Острог.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети