Конкурс проектів розвитку громад Рівненщини підходить до завершення

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області

О Г О Л О Ш У Є

обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад-2014

Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 4 березня 2011 року №156 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад області» та рішенням Конкурсної ради від 07.11.2013 з 07 листопада 2013 року оголошено ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД на 2014 рік (далі – Конкурс).

Учасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені сільськими, селищними, міськими, районними радами Рівненської області, а також проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.

 Максимальний розмір гранту – 50 000 грн.

Проекти-учасники Конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з нижче наведених пріоритетних напрямів:

 1.    Розвиток підприємництва.

 2.   Енерго- та ресурсозбереження (окрім проектів, у яких заміна вікон/дверей на металопластикові складає понад 10 тис. грн.).

 3.    Розвиток туристичної діяльності.

 4.     Удосконалення механізмів охорони довкілля.

 5.      Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню.

 6.      Реформування системи житлово-комунального господарства;

 7.      Удосконалення системи благоустрою населених пунктів.

 Проекти, подані на Конкурс, повинні передбачати власний внесок у фінансовій, матеріальній або у будь-якій іншій не матеріальній формі у розмірі не менше 30% від загальної вартості проекту.

Конкурсний відбірпроектів-переможців здійснюватиметься дирекцією Конкурсу з врахуванням висновків Виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення щодо проектів-переможців приймає Конкурсна рада.

 З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах:

·        Рівненської обласної державної адміністрації: www.rv.gov.ua

·        Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua

 Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту vrcrivne@gmail.com з поміткою “На Конкурс”.

 Кінцевий термін подання проектів — 1 березня 2014 року. ЩЕ Є ЧАС, ЗДОЛБУНІВЩИНА!!!

Детальна інформація та рекомендації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі, а також інші можливості залучення позабюджетного фінансування розміщена за веб-адресою www.vrc.rv.ua/konkurs.

Консультації щодо питань підготовки проектів для участі у Конкурсі можна отримати у Волинському ресурсному центрі. Контактна особа Руслана Стасюк. Тел.: (0362) 22-31-75, моб. 050-140-53-16, 096-464-88-33. Е-mail: vrcrivne@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети