Конкурс проектів для ОСББ

санація будинки осбб конкурсНімецьке енергетичне агентство (dena) разом зі своїми партнерами, Ініціативою Житлове господарство в Східній Європі (IWO) і Центром компетенції по великим житловим масивам, проведе на замовлення Федерального Міністерства Економіки і Енергетики Німеччині комплексну енергетичну санацію 20-25 типових житлових будинків в різних регіонах України .

Мета проекту полягає в тому, щоб розробити оптимізовані і ефективні рішення по комплексній енергозберігаючої санації – не тільки в технічному, а й у фінансовому та організаційному планах.

Термін подачі проектів: 20.03.2016 р, 23:59 год. за адресою ukraine@sampleprojects.org
Адресатами (потенційними кандидатами) є об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), які планують якомога більш комплексно санувати свій будинок або завершити вже розпочату санацію.

Метою першої фази є загальнонаціональний і максимально широке охоплення зацікавлених кандидатур. На першому етапі немає відбору. Всі повністю заповнені вчасно подані заявки будуть зареєстровані і прийняті на розгляд в рамках обмеженого тендеру.

Програма направлена на типові багатоквартирні будинки, які потребують проведення комплексної енергетичної санації, на території всієї держави.Вираження зацікавленості в участі в проекті відбувається шляхом подачі заявки і зазначення особистого відношення заявника до будинку (голова ОСББ, управитель, мер міста, представник власників квартир).

Для участі в конкурсі повинні бути надані наступні документи за адресою ukraine@sampleprojects.org

Форма для вираження зацікавленості – завантажити
Таблиця основних даних про об’єкт в форматі xls – завантажити
Фото об’єкта (фасад і задній двір будівлі)

Інформаційні документи:

Переглянути презентацію проекту

Презентація проекту №2

Опис проекту та відбір проектів

Каталог пропонованих заходів

Контактна особа в разі виникнення питань:

Лариса Шреккенбах
проектний менеджер
Ініціатива Житлове Господарство у Східній Європі (IWO e.V.)
schreckenbach@iwoev.orgВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети