Конкурс на заміщення вакансії керівника

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору  директора  Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек

від 22 липня 2016 року

 

 Відповідно до cт.21, 21-1 – 21-5 Закону України «Про культуру»,  ст.24 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу»,  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури»  відділ культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації оголошує про початок прийняття заяв від осіб, які претендують на участь у конкурсі на посаду директора Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек .

Загальні вимоги до кандидата:  вища освіта відповідного спрямування, стаж роботи  у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітніми і професійними рівнями виконувати відповідні посадові обов’язки.

Згідно ст. 212 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» не може бути призначена на посаду керівника державного чи комунального закладу культури особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління державним чи комунальним закладом культури, а саме, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

 

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформація про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу ( у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копія документа, що посвідчує особу,  копії документів про вищу освіту та трудову діяльність, копія військового квитка (за наявності),

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми;

інші документи, які на думку кандидата, підтверджують його професійні та моральні якості;

пропозиції щодо концепції розвитку Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек на 1 рік, 5 років.

Заяви та інші передбачені законами документи  для участі у конкурсі мають бути особисто передані або надіслані рекомендованим листом (з повідомленням про вручення) на поштову адресу відділу культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації: 35705, м. Здолбунів, вул. Пушкіна, 35. Прийом документів  триватиме протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення в друкованих засобах масової інформації та розміщення на офіційних сайтах Здолбунівської районної державної адміністрації, Здолбунівської районної ради, Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек.

 Початок формування конкурсної комісії  з 22 липня 2016 року.

30 серпня 2016 року  о 10-ій год. в відділі культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації відбудеться перше засідання конкурсної  комісії.

Адреса електронної  пошти для листування: zdoltur@ukr.net.

Контактний телефон  2-23-55

 

 ДОКУМЕНТИ

 

Закон України «Про культуру» від 14.12. 2010 № 2776-VI  зі  змінами;

Закон України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» від 27.01.1995

 33/95-ВР зі змінами;  Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIII.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети