Конкурс на участь у навчальному візиті з питань адвокасі

громадянське суспільствоПроект «Платформа розвитку громадянського суспільства», який впроваджується Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує конкурс для молодіжних лідерів на участь у навчальному візиті з питань адвокасі, який відбудеться у квітні 2016 року до неурядових організацій Республіки Польща.

Загальна мета проекту – посилення громадських та благодійних організацій України через надання грантів на навчання та організаційний розвиток. Навчальний візит до неурядових організацій Польщі покликаний допомогти молодіжним лідерам України перейняти один з найкращих східно-європейських досвідів у проведенні адвокасі-кампаній, у співпраці з владою задля участі в процесі вироблення політик та у контролі над їх виконанням.

До участі в конкурсі запрошуються лідери та члени офіційно зареєстрованих неприбуткових організацій, що прагнуть розвинути спроможності до реалізації якісних адвокасі-стратегій.

Охочі взяти участь у конкурсі повинні надіслати на розгляд Відбіркового Комітету:
-Аплікаційну форму
-«Інструмент самооцінки організаційного розвитку»
-«Інструмент оцінки адвокаційної спроможності»
Ці форми та документи ви можете знайти за посиланням – http://cd-platform.org/news/1677-oholoshuietsia-konkurs-na-uchast-u-navchalnomu-vizyti-z-pytan-advokasi

Прийом заявок триватиме до 17:00 22 січня 2016 року. Заявки, що надійдуть пізніше цього часу, до розгляду братися не будуть. Неповні заявки (менше трьох документів) до розгляду братися не будуть. Заявки потрібно подавати тільки у електронному вигляді та надсилати на адресу grant@ednannia.ua з поміткою в темі листа «Навчальний адвокасі-візит»

Щонайпізніше 10 лютого будуть оголошені переможці конкурсу. Перевага у конкурсному відборі надаватиметься:

-учасникам віком до 38 років;
-учасникам з організацій, що працюють у сфері захисту прав меншин;
-організацій, що представляють інтереси осіб з обмеженими можливостями;
-організацій, які просувають ідеї гендерної рівності та організацій, які захищають довкілля;
-учасникам, які мають досвід проведення адвокасі-кампаній своїми організаціями;
-учасникам, які при заповненні «Аплікаційної форми» наведуть переконливі аргументи щодо використання отриманих знань у подальшій діяльності cвоїх організацій.

Візит до Республіки Польща планується здійснити у квітні 2016 року, загальною тривалістю близько одного тижня. Переможці конкурсного відбору муситимуть самостійно подбати про наявність закордонного паспорту.

Від однієї організації у стажуванні може взяти участь тільки одна особа.

Організатори стажування покривають витрати, пов’язані з дорогою, проживанням і харчуванням учасників. Програма стажування, яку запропонують організатори, буде обов’язковою до виконання. За результатами стажування необхідно буде підготувати змістовний звіт.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети