Конкурс на право стажування в органах влади

Розпочинається конкурс для студентів “Студенти для органів місцевого самоврядування“. Громадська організація “Молодіжна Альтернатива” оголошує про початок конкурсу “Студенти для органів місцевого самоврядування”. У Рівненській області координатор проекту НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН»

Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США  в Україні

У конкурсі можуть взяти участь студенти 3-5 курсів або аспіранти з 16 областей України: Одеса, Чернівці, Донецьк, Дніпропетровськ, Вінниця, Тернопіль, Львів, Запоріжжя, Харків, Чернігів, Херсон, Черкаси, Житомир, Миколаїв, Рівне, Луцьк, які мають аналітичні здібності та бажають пройти практику в органах влади.

Мета проекту: виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам та аспірантам у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи у органах місцевого самоврядування

 Закачати анкету

Стажування – це, по-перше, можливість взяти участь у нормотворчому процесі (стажування триватиме квітень-червень, 3 місяці)

 1. Аналіз нормативно-правових актів.
 2. Підготовка аналітичних звітів з існуючих законодавчих проблем.
 3. Адаптація європейських нормативно-правових актів до українських реалій.
 4. Написання промов для депутатів.
 5. Підготовка документів для комітетських та сесійних слухань.
 6. Участь у  засіданнях комісій, управлінь, сесій.
 7. Редагування нормативно-правових документів, підготовка їх до друку.
 8. Переклади нормативно-правових актів інших країн.
 9. Відповіді на запити та листи до депутатів.
 10. Моніторинг ЗМІ.
 11. Оновлення сайтів тощо.

Для того, щоб стати учасником проекту, необхідно заповнити анкету до 15 березня 2013 року.

Учасники проекту матимуть змогу прийняти участь у  тренінгах та відвідати центральні органи влади – Верховну Раду та Кабінет Міністрів України.

Більш детальна інформація на інтернет-сторінці організаторів конкурсу www.ya.org.ua

Надсилайте анкету за адресою МА:

– ел. адресою mol-alt@yandex.ru

– або за поштовою адресою: Україна, Київ-053, вул. Обсерваторна, 11\1, оф. 214.

Кандидати з Рівненської області надсилають заповнені анкети на ел.пошту seon@pochta.ru з приміткою «МС_прізвище» або поштою чи особисто на Адресу регіонального представництва: індекс 35705 м.Здолбунів, вул.Незалежності, 11. “АЦРМ “ЗЕОН””*

Закачати анкету

Як це було минулого року? Читайте тут.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети