Конкурс на право подорожі до Канади

canadaВсеукраїнський конкурс серед студентів та учнів усіх міст України на безкоштовну поїздку до Канади влітку 2015 р. на період від 2 тижнів до 3 місяців.

Місія проекту – надати можливість студентам ДВНЗ та/чи учням загальноовітніх навчальних закладів України самостійно протестувати якість навчання у різних куточках Канади, познайомитись з культурою Канади та по поверненню в подальшому поділитись своїм досвідом з українською спільнотою (ведення блогу, проведення семінарів та консультацій, тощо).

Конкурс складається з трьох етапів:

1 етап – вікторина з реєстрацією учасників. До 15 січня 2015 необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті http://explore.educanada.com.ua/ та пройти вікторину.

2 етап – творчий конкурс на тему «Мій ідеальний день в Канаді». 1) зняти відео (до 2 хв) або створити фотоколаж на тему «Мій ідеальний день в Канаді». 2) написати мотиваційний лист (до 5 речень), в якому слід довести, що саме ви – ідеальний кандидат для освітньо-туристичної подорожі в одну із провінцій Канади влітку 2015. Переможці цього туру обиратимуться за сумою балів.

3 етап – Skype співбесіда з представниками компанії Studentland TM. За рішенням яких будуть обрані 10 переможців проекту.

Переможці конкурсу – до 10 студентів чи/та учнів, кожен із яких відправляється у подорож в одну із 10 провінцій Канади та навчається у вищих чи загальноосвітніх навчальних закладах провінції або перебуває у туристичній подорожі протягом зазначеного періоду.

Вибір переможців відбуватиметься шляхом інтернет-голосування та за рекомендацією жюрі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети