Конкурс місцевих ініціатив все таки проведуть на Здолбунівщині і цьогоріч

Минулоріч кожна “сестра отримала по кульчику” від Здолбунівської районної ради у вигляді мікрогранту на розвиток громад. Цей результат тоді піддав критиці один із членів конкурсної комісії Микола Орлов.

  • Я проти того, щоб роздавати наліво і направо кошти тим, хто не прагне придумувати цікаві ідеї і грамотно їх викладати в аплікаційній формі. Розумію, що надати субвенцію сільському бюджету пропорційно до якоїсь величини чи то населення чи величини площі чи розміру бюджету то простіше для фінуправління, але це зовсім не стимулює сільські ради вчитись писати проекти і залучати кошти в громади. Написати на одному листочку великими буквами “ДАЙТЕ гроші” значно простіше ніж підготувати якісну заявку на грант.

Цьогоріч ситуація така. Сьогодні, 17 травня 2017 року в районній  раді відбулося перше засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу проектів  місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району.

Під час засідання було вирішено оголосити конкурс  підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району на 2017 рік – повідомляє Здолбунівська районна рада.

Мета конкурсу: підтримка та розвиток місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району на 2017 рік, спрямованих на покращення благоустрою населених пунктів та вирішення нагальних проблем громад.

Сума фінансової підтримки: кошти з районного бюджету виділяються  за умови співфінансування територіальною громадою, яка визнана переможцем конкурсу, в т.ч. спонсорами в розмірі не менше 30 відсотків від вартості проекту. Максимальна сума гранту встановлюється у розмірі 50 тис. грн. для одного проекту.

Кількість проектів від однієї територіальної громади – не більше двох.

Кінцевий термін подання заявок  – 19 червня 2017 року.

Аплікаційна форма та критерії оцінки на сайті районної ради не повідомляються.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети