Конкурс міні грантів для Здолбунівської громади

До участі в Конкурсі запрошуються громадські неприбуткові організації, ОСББ зареєстровані або легалізовані у встановленому порядку на території Здолбунівської територіальної громади.
👉Фонд Конкурсу становить 150 тис. грн. В рамках Конкурсу будуть надані міні-гранти для учасників в розмірі до 50 тис. грн. на один проект.
Фонд Конкурсу та розмір міні-гранту для учасників можуть бути змінені рішенням Здолбунівської міської ради, в т.ч в разі співфінансування фонду конкурсу з інших джерел.
❗Проекти виконуватимуться на умовах обов’язкового співфінансування. Для отримання фінансування учасникам Конкурсу необхідно представити власний внесок в розмірі не менше 10% від загальної суми проекту.
🔶Пріоритетні напрямки Конкурсу:
✔️комунальне господарство та благоустрій території громади (облаштування та озеленення територій, облаштування дитячих майданчиків, вуличне освітлення, поліпшення якості питної води, упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання;
✔️облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів та інше);
✔️енергоефективність та енергозбереження (заміна старих вікон і дверей на енергозберігаючі;
✔️використання альтернативних джерел енергії, заміна систем освітлення приміщень загального користування та вулиць у населених пунктах, впровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);
✔️розвиток публічних просторів (це соціальний простір, який є відкритим і доступним для всіх.Може бути у вигляді: громадських площ, скверів, парків і пляжів, дворових територій багатоповерхових будинків, тощо. Основні громадські функції: рекреаційна, комунікаційна та розважальна);
✔️культура та туризм (організація культурного дозвілля (фестивалі, вистави, концерти, конкурси, ярмарки, виставки тощо), проекти в сфері розвитку туризму та туристичної інфраструктури);
✔️спорт (організація спортивних заходів (змагання, марафони тощо), популяризація спорту та здорового способу життя);
✔️охорона здоров’я (покращення якості надання медичних послуг в громаді);
✔️навколишнє середовище (запобігання та ліквідація забруднення навколишнього середовища, охорона природних ресурсів, організація безпритульних тварин, регулювання їх чисельності, вигул свійських тварин, здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);
✔️телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології (автоматизація систем з надання послуг мешканцям, інтерактивні карти, мобільні додатки щодо інфраструктури, облаштування зон wi-fi, громадське радіо);
✔️молодіжна політика;
✔️розвиток іміджу громади;
✔️організація громадського порядку.
👉 Конкурсанти подають до міської ради:
1. Міні-проекти на паперовому та електронному носіях за формами встановленого зразка, що затверджуються рішенням Конкурсного комітету, за підписом уповноваженої особи Конкурсанта та з урахуванням законодавства України про захист персональних даних.
2. У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується залучення підрядної організації, Конкурсантові необхідно надати попередній договір з підрядною організацією про укладання договору в майбутньому (основного договору про надання необхідних послуг), на умовах встановлених попереднім договором.
Всі Конкурсанти до основного переліку документів обов’язково додають зведений кошторисний розрахунок і протокол (або гарантійний лист) про участь у співфінансуванні міні-проекту.
У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується поліпшення (вдосконалення, модернізація) стану об’єкта (майна), Конкурсант надає фотознімки (візуалізацію) наявного стану того об’єкта, який планується змінити або відремонтувати.
3. У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується видання брошур, бюлетенів, виготовлення конструкцій, пошив сценічних костюмів тощо, Конкурсантові необхідно надати макет (або опис), фото, малюнок, зразок того, що планується виготовити.
4. Копії наступних документів (копії документів не потрібно завіряти нотаріально) надають:
̶ 🔸свідоцтво про реєстрацію в органах юстиції;
̶ 🔸 статут (положення);
̶ 🔸документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети