Конкурс короткометражних відео

До 23 травня триває прийом робіт для конкурсу відео на тему енергоефективності. Автори найкращих відео отримають призи, серед яких – all-inclusive абонементи на Одеський Міжнародний Кінофестиваль та музичний фестиваль Atlas Weekend. Усі учасники конкурсу отримають подарунки від Представництва.
Роботи приймаються у двох категоріях: професіоналів (ті, що мають освіту та професійний досвід у сфері виробництва відео) та аматорів. Приймаються як художні роботи, так і журналістські матеріали.
Вимоги до відео
  • Тривати менше 3-х хвилин;
  • Бути оригінальним та не використовувати чужу інтелектуальну власність;
  • Стосуватися тематики енергозебереження
Прийом робіт триватиме до 23 травня. З 23 травня по 5 червня 2017 року переможці конкурсу будуть обрані членами журі, серед яких радник з питань преси та інформації Представництва ЄС, Вікторія Давидова, гендиректор «Артхаус Трафік», Денис Іванов, екс-головний продюсер «Нового каналу», Оксана Панасівська та засновник PIN-production, Юрій Панін.
У червні переможці будуть оголошені на сайті проекту www.euroquiz.org.ua
Детальну інформацію можна знайти на сторінці конкурсу http://euroquiz.org.ua/video-contest


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети