Конкурс дитячого та юнацького малюнку «Моя мальовнича Здолбунівщина»

Любиш рідний край? Вмієш малювати? Тоді ця інформація для тебе!

Відділ культури і туризму та відділ освіти Здолбунівської РДА ініціює проведення районного конкурсу дитячого та юнацького малюнку «Моя мальовнича Здолбунівщина» з метою привернення уваги учнівської молоді до збереження національної спадщини рідного краю та популяризації туризму в Здолбунівському районі. Конкурс приурочений відзначенню Міжнародного року сталого розвитку туризму у 2017 році.

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів, а також будь-яка молодь, котра виявила бажання прийняти участь в цьому конкурсі. Конкурс «Моя мальовнича Здолбунівщина» є відкритим і проводиться як творче змагання дітей та молоді району.
Умови конкурсу:
1. Для участі у конкурсі необхідно подати малюнок виконаний у будь-якій техніці: графіка, гуаш, масло, кольорові олівці, фломастери та ін.
2. На звороті малюнка (у друкованому вигляді) необхідно вказати: назву роботи, ПІП автора, вік учасника, назву навчального закладу, гуртка (повна назва), місто/село, ПІП керівника, контактні телефони
3. Формат малюнка не менше формату А4
4. Надіслані роботи не оформлюються рамками, наклейками, надписами
5. Кількість робіт від однієї особи – необмежена
6. Надіслані на конкурс роботи не повертаються

Як оцінюватиметься робота?
1. Тематична відповідність та повнота розкриття визначеної теми;
2. Творчий підхід;
3. Рівень володіння технікою виконання;
4. Охайність конкурсної роботи
5. Оригінальне бачення об’єкту роботи.

Кращі роботи за результатами оцінки журі конкурсу будуть включені до буклету «Здолбунівщина туристична».
Всі роботи будуть відскановані та розміщені на відповідних онлайн-ресурсах відділу культури та туризму, а кращі роботи будуть висвітлені в інтернет-ЗМІ.
Переможці конкурсу будуть нагороджені подяками та пам’ятними сувенірами.
Окремо будуть відзначені навчальні заклади, найбільша учні яких прийняла участь в конкурсі.

Для допомоги учасникам конкурсу та з метою популяризації пам’яток культурної спадщини, історії та природи Здолбунівського краю, відділом культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації надається оглядовий довідник по вищеназваним об’єктам.

Завантажити (PDF, 1.39MB)


Червоним кольором виділені пам’ятки культурної спадщини, історії та визвольних змагань українського народу, котрі є найбільш перспективними в розробці туристичних маршрутів на Здолбунівщині.
А також пропонуємо фотогалерею деяких пам’яток культурної спадщини. Переглянути фото можете ТУТ Наголошуємо, що галерея є лише допоміжним матеріалом. Ці фото не є обов’язковими для зображення – можна обирати будь-який інший об’єкт зі списку. Особливо вітається власне оригінальне бачення пам’ятки.

Якщо виникнуть запитання чи буде необхідна будь-яка інша допомога учасникам конкурсу, можна звертатись за телефоном: 096-097-32-37, або ж безпосередньо у відділ культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації за адресою: м.Здолбунів, вул.Пушкіна, 35 (навпроти музичної школи).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети