Конкурс для жителів області “Моя дитина – найкраща!”

Редакція газети «Рівненська правда» оголошує конкурс, присвячений важливій даті – Дню захисту дітей, який Україна відзначатиме 1 червня. Конкурс має доволі просту, але змістовну назву: «Моя дитина – найкраща!»

Діти – це наше майбутнє, наші сподівання, нереалізовані власні мрії, і, зрештою – вони сенс нашого життя. Як часто у вирі справ ми не приділяємо нашим дітям належної уваги, не говоримо потрібні слова і втомлено вислухаємо їх проблеми, не в силі дати слушну пораду.

Сьогодні у вас є унікальна нагода заявити на всю Рівненщину, що саме Ваша дитина – найкраща, найталановитіша і унікальна, і Ви любите її понад усе! Розкажіть нам про неї, розкрийте ваші почуття. Не полінуйтеся взяти аркуш паперу і написати, від яких її вчинків, рухів, здібностей, знань серце членів Вашої родини починає «калататися» від гордості та щастя.  Додайте фотографію, аби колектив нашої редакції та усі читачі нашого великого краю змогли разом з Вами розділити радість від погляду на щасливе личко.  

Листи з розповідями про Ваших дітей будуть опубліковані у обласному тижневику «Рівненська правда» за 6 червня 2013 року. Тоді ж стануть відомі й імена переможців конкурсу, на яких чекають приємні подарунки.

Свої розповіді надсилайте на адресу нашої редакції: 33000, м.Рівне, вул.Д.Галицького,19, оф.409, або на електронну адресу pravda_rivne@ukr.net

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети