Конкурс для української молоді

ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» проводить набір 10-ти осіб віком від 13 до 18 років для участі в проекті “Польсько-Український обмін молоді. Медіа-свідомість», що реалізується у партнерстві з Інститутом східноєвропейських досліджень (Варшава, Польща).

Учасники проекту матимуть можливість протягом 10 днів (07.09.2017-16.09.2017) взяти участь у навчальних лекціях в м. Криниця-Здруй і Новий Сонч (Польща), а також стати учасниками бігу «Sztafeta deptaka» (Естафета пішохідної зони) під час Фестивалю Бігу . Учасників проекту з української сторони під час трансферу та упродовж терміну перебування в Польщі буде супроводжувати опікун, що виконуватиме також функції перекладача.

Умови обмінної програми:

  • Проїзд Рівне – Криниця-Здруй – Рівне за рахунок організаторів (можлива часткова доплата учасників за проїзд у разі замовлення автобуса);
  • Харчування та проживання учасників за рахунок організаторів (можливий варіант розселення у польських родинах);
  • Медичне страхування за рахунок учасників.

Вимоги до претендентів:

  • вік від 13 до 18 років;
  • наявність біометричного паспорту (або відкритої шенгенської візи).

Для участі у конкурсі потрібно заповнити анкету та надіслати на адресу ГО РЦЄП (eua.projects@gmail.com ) підготовлене претендентом есе, презентацію, фільм або репортаж на тему спільної польсько-української історії.

Важливі дати:

  • до 23:00 8 серпня – подання анкет та конкурсних робіт;
  • до 11 серпня – оголошення результатів відбору (електронний лист на адресу, наведену в анкеті; організатори не повідомляють причин відмови в участі у проекті);
  • 14-15 серпня – організаційні збори з батьками учасників та з учасниками проекту (м. Рівне);
  • 17-23 серпня – 2 воркшопи з учасниками із підготовки проекту на тему спільної польсько-української історії (м. Рівне).

Контактна особа:

Аліна Костюкевич, асистент менеджера проекту,
+380680220711
eua.projects@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети