Конкурс для територіальних громад

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2015 рік

Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 04.03.2011 року №156 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад області» оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (далі – Конкурс).

Учасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені сільськими, селищними, міськими, районними радами Рівненської області, а також проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.

Проекти-учасники Конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з нижче наведених пріоритетних напрямів:

1. Розвиток підприємництва (максимальний розмір гранту – 70 тис. грн.).

2. Енерго- та ресурсозбереження (окрім проектів по відновленню/будівництву систем вуличного освітлення та проектів у яких заміна вікон/дверей на металопластикові складатиме понад 10 тис. грн. максимальний розмір гранту – 60 тис. грн.).

3. Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню (Максимальний розмір гранту – 40 тис. грн.).

Перевага буде надаватися проектам, які сприятимуть досягненню завдань Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року (затверджена рішенням обласної ради від 18 грудня 2014 року № 1374).

Проекти, подані на Конкурс, повинні передбачати власний внесок у фінансовій, матеріальній або іншій нематеріальній формі у розмірі не менше 30% від загальної вартості проекту.

УВАГА! Власний внесок у реалізацію проекту повинен бути забезпечений не раніше дати визначення переможців Конкурсу 2015 року.

Відбір проектів-переможців Конкурсу здійснюватиметься Конкурсною Радою з урахуванням висновків Виконавчого адміністратора Конкурсу.

Кінцевий термін подання проектів — 31 березня 2015 року.

Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту vrcrivne@gmail.com з поміткою «На Конкурс».

З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації: www.rv.gov.ua та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua у розділі “Місцеве самоврядування” – “Конкурси і проекти”

Виконавчий адміністратор Конкурсу – Волинський ресурсний центр – в березні 2015 року проведе 2 навчальні семінари (м.Рівне, м.Сарни) для обговорення проблемних питань, які виникатимуть в учасників Конкурсу при підготовці проектів. Дати проведення семінарів будуть повідомлені додатково.

Рекомендації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі, а також інші можливості залучення позабюджетного фінансування розміщена за веб-адресою: www.vrc.rv.ua/konkurs.

Консультації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі можна отримати у Волинському ресурсному центрі. Контактна особа Руслана Стасюк. Тел. (0362) 22-31-75, моб. 050-140-53-16, 096-464-88-33. Е-mail: vrcrivne@gmail.com.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети