Конкурс для студентів

Школа журналістики Українського католицького університету оголошує всеукраїнський студентський конкурс журналістських матеріалів і наукових проектів «Світ, що ЗМІнюється…». Переможці отримають цінні призи та стипендії. Учасниками конкурсу можуть стати студенти 3, 4 чи 5 курсів будь-якого гуманітарного чи соціально-економічного напрямів підготовки.

До конкурсу приймаються студентські роботи у двох номінаціях:

 • Проект наукового дослідження.
 • Журналістські матеріали, опубліковані чи написані для публікації в мас-медіа.

У межах першої номінації приймаються студентські наукові проекти на задекларовану конкурсну тему (з перспективою подальшого дослідження). У проекті має бути детально прописано мету і завдання дослідження; актуальність та новизну теми; подано план дослідження та короткий аналіз наявної джерельної бази; окреслено ймовірну методологію, а також практичне й теоретичне значення дослідження; вказано попередній досвід автора у розробці теми (статті, виступи, участь у конференціях тощо).  Проект має аргументовано і глибоко розкривати вказану тему, а також характеризуватися оригінальним підходом до її висвітлення.

Пріоритетними є такі тематичні напрями: 

 • майбутнє традиційної журналістики;
 • взаємодія старих і нових медій;
 • специфіка та переваги конвергентних медій;
 • зміна ідентичності під впливом нових медійних реалій;
 • виклики цифрової доби.

Заохочується візуалізація проектів (схеми, таблиці, інфографіка тощо). Обсяг проекту – до 10 друкованих аркушів (14 кегель, шрифт Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5); формати – doc, docx, rtf або pdf. Мова проекту: українська, російська, англійська. Разом із проектом слід подати розширене CV автора.

Увага!!! Зреферовані роботи, а також проекти, що містять плагіат, журі не розглядатиме. Цитування та пряма мова мають бути належно оформлені, використана інформація з Інтернету має містити посилання на першоджерело.

У межах другої номінації приймаються журналістські матеріали на задекларовану конкурсну тему, опубліковані в мас-медіа або написані цільово для конкурсу. Перевага надаватиметься журналістським матеріалам, які присвячені політичним, соціальним, економічним, культурним чи технологічним змінам у світі, Україні, людській свідомості, комунікаціях, мас-медіа тощо.Заохочується візуалізація матеріалів – фото, колаж, карикатура, інфографіка тощо. Обмежень щодо обсягу матеріалів, жанрів і типу медій немає. Мова матеріалів: українська, російська, англійська. Разом із проектом слід подати розширенеCV автора.

Термін подання робіт: роботи у двох номінаціях приймаються від 25 лютого до 25 квітня включно за електронною адресою:journalist@ucu.edu.uaПідсумки конкурсу буде підбито на урочистому нагородженні у Львові 18 травня 2013 року.

Учасники, які посядуть перше місце в кожній із номінацій, отримають цінні призи від партнерів конкурсу.

Учасники конкурсу, які посядуть у кожній із номінацій 1, 2 та 3 місця, отримають запрошення до вступу на одну із магістерських програм Школи журналістики УКУ та стипендійні сертифікати на покриття оплати річної вартості навчання. 

І місце: Стипендійний сертифікат на покриття 100% оплати за перший рік навчання на магістерській програмі (8 / 10 тис. грн).

ІІ місце: Стипендійний сертифікат на покриття 60% оплати за перший рік навчання на магістерській програмі (4,8 / 6 тис. грн).

ІІІ місце: Стипендійний сертифікат на покриття 40% оплати за перший рік навчання на магістерській програмі (3,2 / 4 тис. грн).

Найкращі конкурсні матеріали буде опубліковано в українських мас-медіа.

Вручення цінних призів та стипендійних сертифікатів у кожній із номінацій відбудеться 18 травня 2013 р. у Львові під час Дня відкритих дверей Школи журналістики УКУ. Проїзд та проживання переможців у Львові оплачують організатори конкурсу.

Контакти

 • Марія Титаренко
 • Школа журналістики УКУ
 • tytarenko@ucu.edu.ua
 • http://www.facebook.com/ukumediacom
 • Інформація про конкурс: http://journalism.ucu.edu.ua/?p=1552.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети