Конкурс для школярів Рівненщини

Якщо ти маєш вірш, прозу, лист для героя АТО, пишеш вірші про нашу Батьківщину, то надсилай свій доробок на електронну чи поштову адресу редакції «ОГО».

УМОВИ КОНКУРСУ:

Конкурс «діти про АТО» триватиме з 11 листопада і до 10 грудня 2015 року.

Взяти участь у конкурсі можуть школярі від 10 до 17 років.

Надсилати вірші потрібно на електронну адресу info@ogo.ua або на поштову адресу 33000, місто Рівне, вул. Шкільна, 2 редакція «ОГО» з позначкою «На конкурс».

Після 10 грудня буде підбито результати конкурсу і відібрано кілька кращих, на думку редакції ОГО, віршів. Вони будуть опубліковані на порталі ОГО.

Переможців конкурсу також до Свята Миколая буде нагороджено цікавими призами.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети