Конкурс для фотографів

Програма зайнятості молоді МОП організує фотоконкурс, покликаний висвітлити питання молодіжної зайнятості, проблеми, з якими молоді люди стикаються на робочому місці, та їхню здатність долати їх. Спонсором конкурсу “WORK4YOUTH” («РОБОТА ДЛЯ МОЛОДІ») є фонд «Мастеркард».

Женева (Програма зайнятості молоді МОП) – Програма зайнятості молоді МОП відкриває фотоконкурс, у центрі уваги якого – молодь у сфері праці. Фотоконкурс організований у партнерстві з Групою технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для Центральної та Східної Європи (Будапешт) за спонсорської підтримки фонду «Мастеркард».

Мета конкурсу – висвітлити проблеми, з якими молоді люди стикаються на робочому місці, а також новаторські ідеї щодо подолання цих проблем.

Фотографії, подані учасниками, повинні у творчий та оригінальний спосіб зображувати молодь на роботі (у різних місцях та різних умовах).

Фотографам пропонується приділити особливу увагу, зокрема, таким питанням, як умови праці, ґендерні перешкоди, дискримінація, неформальність, підприємництво, бідність серед працюючих, міграція, ненадійна робота, економіка сільського господарства.

Журі присудить п’ять призів у двох категоріях:

Глобальна: відбір здійснюється з усіх фотографій.

  1. Найкраща фотографія: 1000 доларів США
  2. Друге місце: 500 доларів США
  3. Молодіжний приз (роботи авторів віком 18-29 років): 800 доларів США
  4. Регіональна: відбір здійснюється з фотографій з регіону Центральної та Східної Європи
  5. Найкраща фотографія з країн ЦСЄ: 1000 доларів США
  6. Молодіжний приз для країн ЦСЄ (роботи авторів віком 18-29 років): 800 доларів США

Фотографії, що перемогли на конкурсі, будуть представлені на онлайн-виставці фотографій.

Для участі у конкурсі ВСІ автори мають подати ОФІЦІЙНУ ФОРМУ ЗАЯВКИ та надіслати фотографії електронною поштою на адресу ilophotocontest@gmail.com з зазначенням імені, прізвища, віку, статі та країни.

Учасникам пропонується подати максимум п’ять фотографій на 1 особу не пізніше 23:59 год. (за центральноєвропейським часом) 15 квітня 2013 року. Вітаються роботи з усього світу.

Детальні інструкції щодо порядку участі наведені за адресою.

КонтактиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети