Конкурс для ОТГ Рівненщини

РОГО «Комітет виборців України» оголошує конкурс на участь у проекті «Розвиток місцевих громад, що заснований на правах людини» для ОТГ Рівненської області. Дві громади, що будуть відібрані до участі в проекті, отримають міні-гранти для впровадження ініціатив, пов’язаних з правами людини.

Крім цього та низки навчальних заходів, у рамках проекту експерти допоможуть відібраним ОТГ розробити план впровадження в діяльності місцевої влади підходу, що базується на правах людини, для розвитку цих громад.

Умови участі та порядок формування команди від громади для участі в проекті:

– До складу команди мають увійти 8 учасників: 4 представники місцевої влади, що приймають рішення, або ж впливають на прийняття рішень; 4 представники громади (активісти, освітяни, молодь, журналісти).

– Команда має бути готовою в повному складі взяти участь у триденному навчальному тренінгу в червні-липні цього року (дата буде уточнена пізніше).

– Команда має бути готовою провести інформаційно-просвітницький публічний захід про цілі проекту в громаді.

– Команда має розробити проект (за консультаційної підтримки експертів), цільовою групою якого можуть бути вразливі групи населення (молодь, діти, жінки, літні люди, учасники АТО, сім’ї загиблих в АТО, національні меншини та інші).

– Команда має бути спроможною відзвітувати про фінансову та змістовну діяльність у рамках підтриманого проекту.

– Команда отримає міні-грант для реалізації проекту, максимальний розмір якого становить 20 000 грн. Діяльність за проектом необхідно буде реалізувати впродовж трьох місяців.

До участі в проекті запрошуються сформовані команди – представники ОТГ Рівненської області, які готові діяти на користь і розвиток своєї громади та реалізувати міні-проекти з просування стандартів і принципів прав людини в порядок денний життя громади.

Щоб стати учасником проекту «Розвиток місцевих громад, що заснований на правах людини» потрібно:

– заповнити аплікаційну форму за посиланням не пізніше 18 травня 2019 року;

– переконатися, що Ваша заявка прийнята.

Результати відбору будуть повідомлені учасникам не пізніше 25 травня 2019 року.

Цілі проекту:

1. Навчально-практична підготовка представників місцевої влади та громадянського суспільства 2 територіальних громад Рівненської області.

2. Розробка та проведення пілотних заходів моніторингу у 2 територіальних громадах, підготовки за його результатами щонайменше 2 планів імплементації прав людини в розвитку місцевої громади.

3. Підтримка місцевих ініціатив з впровадження підходу, що заснований на правах людини у 2 громадах, які беруть участь у проекті.

4. Поширення практики застосування підходу, що заснований на правах людини у розвитку місцевої громади.

5. Збільшення кількості ОТГ у Рівненській області, які забезпечують широку участь у прийнятті рішень, принципи рівності, недискримінації, демократичного врядування, а також стандарти прав людини в повсякденному формуванні місцевої політики.

Загалом цей пілотний проект реалізовуватимуть члени Мережі хабів громадянського суспільства у 4 областях України: Кіровоградській, Львівській, Рівненській та Чернігівській.

На Рівненщині ініціатива впроваджується РОГО «Комітет виборців України» в рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Контактні особи для додаткової інформації про проект та умови участі:

Тетяна Кушнірук: (067) 356 48 47, tetyanakushniruk@gmail.com

Святослав Дубов: (050) 101 76 89, sv_dubov@ukr.net

Інформаційний відділ РОГО КВУ


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети