Конкурс аматорських відео «Моє місто сьогодні і яким я його бачу у 2016 році»

Конкурс аматорських відео на тему «Моє місто сьогодні і яким я його бачу у 2016 році». Проект «Сильніші разом» оголошує конкурс на виробництво невеличкого відеокліпу на тему «Моє місто сьогодні і яким я його бачу у 2016 році».

Переможець конкурсу отримає головну нагороду – подорож до Стокгольма. Людина, яка посяде друге місце, також отримає приємний сюрприз від проекту Сильніші разом – айпад.

Для участі у конкурсі потрібно:

  1. Вподобати сторінку Сильніші разомhttps://www.facebook.com/StrongerTogetherUA;
  1. Поділитися інформацією про цей конкурс на своїй Facebook-сторінці;
  2. Зняти невеличкий відеокліп на тему «Моє місто сьогодні і яким я його бачу у 2016 році»;
  3. Вислати відзняту роботу на таку адресу:strongtogetherua@gmail.com (у темі листа слід вказати таке: «Матеріал на конкурс від Сильніші разом»)

Для того, аби зняти відео, не обов’язково бути голлівудським режисером. Відеосюжет може бути знятий на: смартфон, айфон, планшет, фліп або інші сучасні пристрої.

Тривалість відео – від 1 до 1,5 хвилини.

Найкращі роботи будуть розміщені на сторінці Сильніші разом. Відеокліп на сторінці проекту, який назбирає найбільше «лайків» за конкретний період, стане переможцем конкурсу і буде нагороджений головним призом – подорожжю до Стокгольма. Переліт до столиці Швеції забезпечуватиме наш партнер – Міжнародні авіалінії України FlyUIA. Відеокліп, який посяде друге місце за кількістю вподобань після переможця, буде нагороджений айпадом.

Прийом заявок на конкурс триває до 2 червня. 9 червня найкращі роботи, які будуть відібрані професійним журі, з’являться на сайті Сильніші разом. Переможця і людину, яка посіла друге місце, буде визначено 23 червня.

Ми чекаємо на художні і творчі відео! Ми чекаємо на вашу участь!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети