Кондрачук подав руку Андріюку, але не голова РДА депутату

Закінчилась прес-зустріч голови Здолбунівської РДА Сергія Кондрачука. На неї завітало багато людей і не лише медійників, також у прямому ефірі, який забезпечили спеціалісти адміністрації можна було наживо бачити цю подію.

Ключові тези зустрічі (як ми зрозуміли почуте, відео з прямою мовою згодом):

Голова РДА заявив що його вдарив депутат Андріюк, депутат це підтвердив, щоправда назвав це ляпасом.

Ключові особи, які причетні до мізоцької терапії – це депутати різних рівнів і керівники від Батьківщини та Аграрної партії, які не змогли між собою домовитись як виконувати накази міністерств та ОДА

Медичні рішення мають прийматися медиками

Все що залежало від голови РДА було зроблено в рамках його повноважень

Запис про інцидент на сесії внесено в ЄРДР  і кваліфіковано за 125 ст.ККУ

Голова районної ради відмовився надавати правоохоронцям аудіостенограму сесії де трапилась сутичка

На зустрічі був присутній і депутат Андріюк

Він вкотре говорив про Мізоч, про обман, про емоції, але вибачився перед Сергієм Кондрачуком

Запропонував руку миру, яку голова РДА потиснув як людина і християнин однак як голова адміністрації запропонував публічно Олександру Андріюку засудити свій власний вчинок і скласти депутатські повноваження. Заяву з поліції до тих пір забирати не буде.

Група підтримки О.Андріюка, яка  чомусь теж була на зустрічі, цікавилась  Мізочем, більше ніж рукоприкладством свого депутата.

Емоції на зустрічі були, але не переходили розумних меж. По завершенні прес-зустрічі Сергій Кондрачук та Олександр Андріюк запланували зустріч тет-а-тет яку запропонував голова РДА.

Відео РТБВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети