. Комусь шкода собак, а комусь – ялинки | Здолбунів City

Комусь шкода собак, а комусь – ялинки

Безжалісні електрики Здолбунова і зрізані ялинки

Ще 19 січня, ввечері, прогулюючись з дружиною Здолбуновом, я побачив біля БКЦ ялинки…, але без верхівок! Сфотографував тільки сьогодні, 23.01.2012. Хто це зробив: здолбунівські електрики, телефоністи чи так тягнули якісь хлопці інтернет – поки невідомо.

Безжалісні електрики Здолбунова і зрізані ялинки

Але як з’ясувалося, ялинки понищили не 18 січня.

Ось фото від 3 січня 2013 року.

Спіляна ялинка - 3 січня 2013 року

А ось, ці ялинки 17 грудня 2012 року.

Спиляні ялинки 17 грудня 2012 року.

А ось які вони були, 14.10.2012.

Спиляні ялинки 14.10.2012 Спиляні ялинки 14.10.2012

І вони ж 22.07.2012

ялинки 22.07.2012

Звичайно, не мені вирішувати, чи правильно зробили, може, треба було якось по-іншому пустити дріт, але що є то є. Просто комусь шкода собак, а комусь – ялинки.

Дмитро Світодар.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Здолбунівсіті

  будь-яку роботу можна робити тяп-ляп аби зроблена, саме так працювали винищувачі краси у Здолбунові як видно із фото, а можна робити з любовю до себе, своєї роботи і жителів міста. Тоді і справа буде робитись, і задоволення будеш отримувати і не чути через спину “от, варвари, що наробили”…

 • Коля

  у Вас таке дивне порівняння – “комусь шкода собак, а комусь – ялинки.”???? До чого це ??? А що, одночасно любити і те , й інше неможливо ?

  • Микола

   погоджуюсь! тим більше знаю що автор матеріалу якраз дуже небайдужий і до собак)

  • Тут я з вами згоден. Просто хотів звернути увагу що за 2 місяца ніхто не помітив цю проблему.

 • Олексій

  Дмитро,Ви пишете, що за 2 місяця ніхто не помітив зрізаних ялинок. Ну наприклад я помітив і ялинки,які зрізали,також інші дерева,що розтуть біля магазину “Абетка” (які доречі так гарно цвітуть навесні рожевим цвітом). І сусідів, які продають горілку, людей, які викидають сміття біля пам”ятника на вул. Грушевського. То що мені треба в бубен бити, бо я помітив? Чи може звернутися до нашої бездіяльної влади?

  • Здолбунівсіті

   В бубен треба бити коли ви помітили те, що заважає іншим і вам в тому числі. Тоді ви теж будете активним, а не бездіяльним зате уважним)) Бубни є різні. Самому вказати тим хто це робить, зібратись гуртом з кимось і не дозволити це зробити, звернутись до влади, відповідних органів чи написати нам. Будь-який варіант краще того щоб бачити і промовчати.

 • Олексій

  Цікаво, от написали ви статтю, ми прочитали. Верхівки ялинам не наростиш. Менталітет наших людей незмінний. А чому Ви думаєте, що я не звертався у відповідні органи ?? Я, наприклад, звертався в міліцію, щодо продажу спирту сусідами.Де дядько міліціянт вічливо повідомив, що за це світить лише штраф 51 грн. Смішно….аж плакати хочеться!

  • Здолбунівсіті

   Ми не думаємо про те чого не знаємо, а лише коментуємо те що бачимо. От тепер ми знаємо що ви звертались у міліцію. Неважливо який штраф, головне що тепер сусід буде боятись що до нього прийдуть, а другий штраф вже буде дорожчий)

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама