. Комунальний поступ до чистоти | Здолбунів City

Комунальний поступ до чистоти

сміттєвоз в роботіНе можна не помітити нові контейнери як пластикові так і металеві на колесах і з кришками, сітки для пластикових пляшок які вже заполонили Здолбунів. То ж спілкуємось із директором ТОВ комунальних підприємств Людмилою Бабак про нововведення, які мають наблизити порядок і чистоту у місті.

Кор.: Минув місяць з часу впровадження збору сміття новим автомобілем та в нові криті контейнері. Які перші враження про зручність для вашого підприємства та мешканців?

Ми дуже задоволені роботою нашого нового сміттєвоза. Він підтвердив усі наші сподівання.   По – перше, старі машини мають завантаження 20 контейнерів, новий сміттєвоз, завдяки збільшеній вантажопідйомності, замість п’яти виходів на маршрут робить один, таким чином вдається регулювати частоту виїздів при необхідності і проводити планові та оперативні ремонти старої техніки..

По – друге, сміттєвоз не потребує ремонту, порівняно із старими машинами, які потребують хоча б мінімального ремонту (заміни запчастин). І тому він завжди вчасно виїжджає на рейс і не виникає заповнених до верху контейнерів.

По  -третє, і найголовніше, що це подобається нашим мешканцям міста. Зі слів здолбунівчан, сміття не розлітається при завантаженні до машини. Шкода тільки, що не скрізь він може проїхати і обслуговувати місто з вузенькими вуличками.

Отже вцілому завдяки новому сміттєвозу вдалося покращити якість послуг з вивозу сміття.

сміттєвий бакКор.: На вулицях міста з’явились ще контейнери з металу, на колесах і з кришками. Але встановлені на перший погляд дещо хаотично по місту. Яке їх призначення, чому саме і де вони розміщенні і як з ними працюється.

Так хаотично. Тому, що новий сміттєвоз, як ви вже помітили, набагато більший по об’єму за інші, тому і контейнера розміщені не на всіх площадках, це тільки питання часу. Вже зрозуміло, що такі контейнера набагато кращі, за ті що були до них. Вони більші по  об’єму. В них присутні кришки і тому не має розкиданого вітром кульків чи паперу біля площадок. Також у них не залазять бродячі собаки і не розносять бруду.

Крім того ідея такого «хаотичного» розміщення унеможливлює перетворення контейнерних майданчиків на міні звалища, куди звозять негабаритне сміття несвідомі громадяни, часто навіть із навколишніх сіл. Взагалі по-одинока розстановка контейнерів загальноприйнята європейська практика, яка стимулює та дисциплінує мешканців в питанні дотримання чистоти та дотримання правил поводження з відходами.

збір пластикових пляшок (1)Кор.: Також з’явились контейнери для пластикових пляшок. Що за ідея, куди відвозяться зібрані пляшки і чи не за горами роздільне сміття у Здолбунові?

Ми всі хочемо бути ближчими до Європи в плані чистоти міст, але це  дуже не легка і кропітка праця. По Україні у великих містах вже досить давно з’явились такі контейнера для ПЕТ-пляшок. Ми два роки працюємо над цим питанням, і нарешті нам це вдалося, розпочати окреме збирання пластику. Це досить не легка праця, і все це залежить від  місцевих жителів.

Наскільки вони нас підтримають, на стільки і підтримається чистота нашого міста. Роздільне збирання сміття це питання глобального рівня, впроваджується по всьому світу з міркувань збереження екології та ефективного використання природних ресурсів в тому числі й енергетичних. Наскільки ми свідомі наявної проблеми збереження довкілля настільки й популярним буде ставати сортування сміття. В різних країнах по різному державою регулюється та стимулюється культура поводження з відходами.

Даним кроком ми виражаємо свою солідарність зі світовою спільнотою в актуальності даної проблеми. Приємно відзначити, що це і підтримують здолбунівчани. Це своєрідний тест на суспільну свідомість, який наші мешканці проходять. Впевнена, що роздільне збір сміття також буде підтримуватись нашими городянами і не тільки, це попереду. Нашим підприємством це всіляко буде популяризуватись.

Економічного зиску наше підприємство від того не має – пластик забирає рівненське ПП для подальшої переробки. Але від підвищення рівня культури громадян у поводженні з ТПВ (твердими побутовими відходами) виграємо безперечно всі ми – чистотою наших вулиць, дворів, скверів та парків, збереженим довкіллям та природними ресурсами.

До речі, шановні здолбунівчани, нагадуємо вам, що на сайті ЗС у правій його частині є банер із зображенням сміттєвоза, натиснув на який ви опинитесь на он-лайн карті і зможете дізнатись де знаходиться автомобіль, що обслуговує вашу частину міста і зекономите час на його очікування. всі сміттєвози товариства обладнані пристроями, що дозволяють в режимі онлайн стежити за їх переміщенням!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Євгеній Панькевич

  От тільки мити машину на річці, я вважаю неправильно.

 • Здолбунівсіті

  Кажуть зірки здолбунівського комунального товариства і рівненського підприємця збіглися через ініціативу депутата міськради Віталія Чернецького. Ми уточнили цю інформацію у самого депутата і він її підтвердив. Ну що ж +1 в карму як то кажуть)

  • Сергій

   хоче напевно % на вибори

 • Людмила Бабак

  З депутатом Віталієм Чернецьким не знайома, чим займається не знаю, про його ініціативи не чула. Буду рада почути про нові ідеї щодо вдосконалення роботи по збору та вивозу сміття від фахівця… Нагадаю, що про збір ПЕТ пляшки говорила кореспонденту ЗС ще далекого 4 листопада 2013 року
  http://zdolbunivcity.net/lyudmyla-babak-hochu-vstanovyty-kontejnery-dlya-pet-plyashok-u-zdolbunovi/

  Разом з тим, дуже відрадно, що дана ідея активно підтримується міськими обранцями і вони всіляко намагаються долучитись до такої важливої роботи, проявити ініціативу, допомогти….. Думаю виборці це оцінять…

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама