Комунальні служби були змушені ремонтувати вул.Фабричну під тиском ЗМІ

Неймовірний розголос отримали події на вул.Фабричній у м.Здолбунові, коли в провалля, що утворилося на цій вулиці почали потрапляти автомобілі. Дорога, яка й так нагадує танкодром, стала не тільки автонебезпечною, а й небезпечною для людей. Усі вихідні дірку глибиною в півметра прикрашав віник із гілок дерева як символ вінка здолбунівським дорогам. З самого ранку в понеділок під тиском відгуків і коментарів на багатьох сайтах та в соцмережах цього матеріалу, влада була змушена терміново шукати дорожну машино- “плювачку”, яка наносить на дрібні ями суміш із смоли й відсіву. За півдня відрізок дороги вул.Фабричної і 30 метрів до міської ради були “запльовані”, проте великі ями так і залишились на своїх місцях. Щодо провалля, то його закидали піском і щебенем та залишили до кращих часів чи нових колес у ньому.

komfortni dorogi Zdolbunovaremont Fabrichna_1 remont Fabrichna_2 remont Fabrichna_3 remont Fabrichna_4 remont Fabrichna_6

remont Fabrichna_5

zdolbuniv_zrujnovanij-u-2013Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети