Комунальні підприємства Здолбунова критично збиткові

На Здолбунівщині державні виконавці працюють над тим, аби люди отримали зароблені гроші. Так, за січень 2018 року 584340 гривень заборгованості із виплати заробітної плати стягнули із КП «Здолбунівкомуненергія» та 17500 гривень – із КП «Міське будинкоуправління».

Про це повідомляє ГТУЮ у Рівненській області.

За словами заступника начальника Здолбунівського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Назара Журавського, для цього здійснювався розшук транспортних засобів підприємств, арештовувалися рахунки та нерухоме майно, перевірявся баланс та інвентаризаційні акти. Також кошти в рахунок погашення заборгованості по зарплаті списувались з відкритих рахунків боржників.

Нагадаємо, що боротьба з підприємствами-боржниками по заробітній платі є важливою частиною роботи в рамках правопросвітницькогопроекту «Я МАЮ ПРАВО!», зокрема в напрямку «Я маю право на виконання рішення суду».

ЗС:Нагадаємо, що контракти із керівниками комунальних підприємств одноосібно підписує міський голова Здолбунова Ігор Ольшевський, а в контрактах керівників КП прописана прибуткова діяльність. Та незважаючи на такий стан КП, на те, що останній звіт керівника КП Здолбунівське не був підтриманий депутатами міської ради, його діяльність теж є збитковою, та жодних наслідків для КП за таку господарську діяльність не настає. Можливо міського голову такий стан справ влаштовує, природньо що в такому випадку він несе повну співвідповідальність за такий стан справ у комунальних підприємствах міста.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети