Комунальне підприємство на Здолбунівщині чекає міністерська перевірка

Триває хвиля уваги до діяльності комунальних підприємств, заснованих Здолбунівською районною владою, які займаються реєстрацією речових прав на нерухоме майно. Нагадаємо рік тому:

Через порушення законодавства при вчиненні реєстраційних дій Міністерство юстиції скасувало акредитацію суб’єкта державної реєстрації КП «Здолбунівське реєстраційне бюро» Здолбунівської районної ради. Відтепер комунальне підприємство не має права вчиняти будь-які реєстраційні дії та не має доступу до реєстрів.

Бездоганної роботи реєстраторів, які знаходяться у здолбунівському ЦНАПі було замало, видно, хоча вони справно заробляють гроші для районного бюджету, і функції реєстраторів додатково з’явилися у іншого КП , т.зв УМКа. Та уваги менше до роботи реєстраторів не стало. Як ми з’ясували перевірки виїздної до Здолбунова не буде, але перевірка документів має відбутися. Як пояснила керівник КП це звичайна практика із підприємствами, які розпочали роботу із державними реєстрами. Сподіваємося у цьому КП все буде гаразд!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети