Кому субсидія, а кому забезпечене життя

У Фінляндії обговорюється нова модель соціального захисту, згідно якої кожному жителю країни буде виплачуватися певна сума грошей без необхідності виконання роботи.

Як повідомляє сайт Yle, за дорученням уряду, пенсійно-соціальне відомство Kela починає підготовку моделі безумовного основного доходу (“базовий дохід”).

Після впровадження системи “базового доходу” громадянам безоплатно виплачуватися певна сума грошей для забезпечення щоденного життя. Уряд сподівається, що нова модель прояснить нинішню досить заплутану систему соцвиплат.

Глава проекту від Kela Оллі Кангас заявив, що максимальна сума виплат становила б 800 євро в місяць, а мінімальна – 550 євро. У відомстві наголошують – якщо громадянин буде отримувати максимальний “базовий дохід”, то йому не будуть виплачуватися ніяка інша допомога.

Нова модель повинна бути готова до листопада 2016 року.

Європейська правдаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети