Кому потрібна агенція економічного розвитку – йдіть вчитися створювати

На платформі Prometheus відкрито реєстрацію на безкоштовний масовий онлайн-курс “Створення інституцій місцевого економічного розвитку громад”.

Запровадження європейських підходів до місцевого економічного розвитку – стратегічного планування розвитку громади, розробки та супроводу інвестиційних проектів, участі у конкурсах на отримання кредитів чи грантів, розвитку людського капіталу тощо – вимагає наявності у громадах відповідних фахівців, здатних впоратися із цими викликами.

Інституції місцевого економічного розвитку громад (ІМЕР) – це саме той тип організацій, що здатен сформувати осередок таких фахівців та допомогти громадам визначати проблеми, розуміти шляхи їх вирішення, дивитися на виклики як на можливості і перекладати їх на мову проектів.

Цей курс містить базову інформацію, яка допоможе всім, кому небайдужі питання місцевого економічного розвитку, зрозуміти найважливіші прикладні аспекти створення, функціонування та забезпечення організаційної сталості інституцій місцевого економічного розвитку громад.

Викладачами курсу є фахівці PPV Knowledge Networks – агенції економічного розвитку, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі. Компанія реалізовує проекти економічного розвитку територій, що формуються за принципами міжсекторної взаємодії. Ключові сфери експертизи – зелена економіка та креативна економіка. Портфоліо містить понад 50 проектів економічного розвитку.

Курс буде цікавим:

 • міським, селищним, сільським головам, головам районних рад та районних державних адміністрацій, головам об’єднаних територіальних громад; (АГОВ Здолбунівська владо!!)
 • депутатам районних, міських, селищних та сільських рад; (ану дружними рядами за знаннями?)
 • керуючим справами та членам виконавчих комітетів міських, селищних та сільських рад;
 • працівникам органів місцевого самоврядування, зокрема працівникам служб персоналу та відділів економіки чи інвестицій відповідних рад;
 • інституціям громадянського суспільства;
 • організаціям підтримки бізнесу.

Слухачі дізнаються:

 • що таке інституції місцевого економічного розвитку громад та якою є їхня роль;
 • порядок створення ІМЕР, механізми реєстрації, необхідні ресурси для створення;
 • запуск, налагодження діяльності, досягнення сталості ІМЕР;
 • фінансові моделі діяльності ІМЕР;
 • приклади ІМЕР та їх проектів.

Тривалість курсу – 4 тижні.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети