Кому перепало на горіхи від адмінкомісії Здолбунівської міськради

У Здолбунові, як і багатьох містах України є затвердженні правила благоустрою. Вони існують для того, щоб їх дотримуватись. А що буває з тими, хто їх порушує? А порушують багато і регулярно. І незначна дещиця із тих порушень фіксуються і передаються протоколами до адміністративної комісії Здолбунівської міської ради. Саме вона визначає міру покарання, яка носить матеріальний  і ще більше виховний характер. Очолює комісію юрист міськради Оксана Рощенко.

п.Оксана і ознайомила з результативністю роботи комісії протягом 2014 року, конкретно порушеннями правил благоустрою, т.то 152 ст.КуАП

Виявилось за 7 місяців поточного року таких порушників всього 11.

Розмір штрафів коливається від 340 грн до 1700.

Найбільшу суму штрафу отримав громадянин за ведення торгівельної діяльності без відповідних документів. Пам’ятаєте синій бус, що всім «намуляв» очі на перехресті вул.Шкільна і Лесі Українки. Його не лише розписали місцеві жителі “Тут не парковка”, а ще й власника оштрафувала адмінкомісія.

Серед тих, хто зазнав адмінпокарання – 6  осіб які не уклали договора на вивіз сміття, 3- за розклеювання рекламних матеріалів у невстановлених місцях. Всі три протоколи були складені міліцією після повідомлень від активістів НГО «АЦРМ «ЗЕОН» і волонтерів Здолбунівщини, тому ще раз робимо висновок, що зрячих мешканців у місті не дуже багато, які можуть побачити порушника, що обліплює стовп рекламою і викликати міліцію чи зателефонувати в міську раду. Хоча насправді справа не у зоркості, а в бажанні побачити. Ще один громадянин відзначився порушенням дотримання тиші після 23.00 і теж отримав -340 по кишені.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети