. Кому не до вподоби принциповий Орлов та ліфчик його дружини | Здолбунів City

Кому не до вподоби принциповий Орлов та ліфчик його дружини

Зависть-опаснаНавіть і думки не мав, що озвучення мого прізвища, як кандидата на посаду заступника голови Здолбунівської РДА, мине непоміченим, тим більше, що є де здолбунівчанам тепер свою думку висловлювати – на створеному мною та командою потужному інформаційному  ресурсі Здолбунів CITY.

Добре, що люди не залишаються байдужими до того, що відбувається в районі, в тому числі й до діяльності новопризначеного голови РДА та його рішень.

Судячи із коментарів під матеріалом, Сергій Кондрачук визначився із претендентами на вакантні місця http://zdolbunivcity.net/serhij-kondrachuk-vyznachyvsya-iz-pretendentamy-na-vakantni-mistsya/ , більшу половину із них настрочило дві-три людини. Мета цих коментарів зрозуміла: в перепалці з коментаторами вийти на рівень “сам дурак”, а голові РДА дати знак, щоб він задумався, для чого йому такі публічні принципові фігури як Орлов. Коментарів не буде, буде цей матеріал.

заздрістьБільшість коментарів невдоволених озвученою кандидатурою на посаду заступника голови РДА із розряду «а я так думаю», «люди кажуть», «всі це знають» і т.д. «Глибока» обізнаність у наведених «фактах» і теми, які коментуються, можуть свідчити про те, що люди ці мають відношення до близького оточення самого Сергія Кондрачука та Здолбунівської сотні самооборони, тим самим псуючи імідж всіх.

На місці сотника я б звернув увагу на це, адже демократія і свобода слова, наприклад у моєму розумінні – це дещо інше, ніж те, що звучить у коментарях, як мені здається, ображених чи обділених членів поважного товариства.

Я не пам’ятаю жодної публічної розбірки між регіоналами, колишніми аграріями, ну, т.то тих, хто був при владі і тих, з ким боролись “помаранчеві” у 2004-05, і 2014 роках. Натомість розбірок між тими, хто вважає себе патріотами, націоналістами – більш ніж достатньо. Хто з них більший УНСОвець, у кого правильна була булава Правого сектору, хто більше був на Майдані, у кого прізвище на –чук чи –енко.

Виходячи із цих критеріїв, моє прізвище не дає спокою, воно й не дивно.

Орлов – це не Орленко, значить не щирий українець, принаймні це мені закидали під час виборів міського голови у 1996 році. Орлов може собі дозволити співпрацювати з безпартійними Корилкевичами у благодійному фонді, тому що мета фонду мені зрозуміла і користь від нього була очевидна (облаштовані зали, бібліотеки, школи, криниці, подвір’я ), і в той же час вчити членів ДВК кандидатів в депутати від різних політичних сил.

Людям важко зрозуміти, бо самі так не пробували, як то не «дружити в засос», а виконувати договірну роботу без політичних обіцянок і сподівань. У мене немає політичних друзів чи ворогів. Я відкритий до співпраці, тому що володію нюансами виборчого законодавства, громадської, благодійної діяльності.

Тільки чи так само відкриті до співпраці наші політики? Зі свого досвіду скажу таке: ті, хто довгий час був в опозиції, на барикадах, потім у політичній діяльності всіх ділять (звісно є виключення) на СВОЇХ і ЧУЖИХ. Ті, хто менше часу ходив по мітингам, кричав у мегафони, той менш категоричний у розмовах і з поміж трьох чоловік два гетьмани там рідше трапляється. Такі МОЇ враження.

Я не націоналіст: для мене Україна – це місце комфортного проживання для всіх, хто вважає Україну своєю рідною землею. Але я патріот, тому я проти, щоб на цій же землі комфортно жили ті, хто споживацьки підходить до життя і зі зневагою ставлять до того місця, де живуть.

Людям важко зрозуміти, як можна бути чотири  роки головою бюджетної комісії Здолбунівської міської ради при міському голові Ігореві Ольшевському і потім критикувати його діяльність. Для мене відповідь очевидна: коли я був головою бюджетної комісії, то і міська рада мала непогану динаміку доходної частини бюджету, і контроль за його використанням був значно інший, ніж зараз. Тому є підстави критикувати монополію побудовану мером за потурання депутатів.

 Не можна за два дні до сесії громаді давати відповідь, що бюджет не готовий, програми не розроблені, податки місцеві не визначені, а через два дні все це прийняти за тридцять хвилин і без обговорення.  За класикою «політичної дружби» ці речі мали б не помічатися і не помічаються тими, хто вважає себе друзями мера, хоча в основі стосунків мала б бути буква Закону.

І саме це непокоїть багатьох, в т.ч і тих, хто хотів би зайняти вакантні посади в адміністрації.

«Свій серед чужих, чужий серед своїх» – крутиться у мізках і одних, й інших. Як тих, хто хоче мене бачити на цій посаді, так і тих, хто проти. Міряються рівнем моєї прихильності «своїстості» . Немає сенсу – дивись ситуацію описану вище. Мої принципи за 40 років сформовані, і про це я сказав голові РДА перш ніж потиснути руку. Але я командний гравець, який вміє і любить ставити цілі та їх досягати. Тому буду вважати за честь попрацювати у команді молодого реформатора і поділитись своїми напрацюваннями і досвідом.

Досвідом глибокого знання основ ефективного управління, адже з 1998 року маю достатній стаж викладання у вищій школі менеджерських дисциплін, з 2004 року по 2011 отримав неоціненний досвід керування трудовими колективами чисельністю до 50 осіб на посадах заступника директора, фінансового директора, директора. Вся ця  трудова діяльність пройшла у м.Рівне. З 2011 по 2014 рік включно займався підприємницькою діяльністю в сфері консалтингу по всій Україні.

2002 року заснував разом із колегами громадську організацію «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН», яка успішно діє донині.

Протягом останніх років успішно пройшов багато вітчизняних і міжнародних стажувань, курсів, майстерень для самовдосконалення і підвищення власної компетенції. Серед них:

 Курс “Роль міст у світі, що глобалізується”, Будапешт, Угорщина, центрально-європейський університет, заснований Джорджем Соросом, захищений диплом на англійській мові;

Інститут регіонального управління НАДУ при Президентові України тренінг “Як бути кращим  радником із стратегічних питань”;

Навчальна програма для місцевого самоврядування в галузі екології і нетрадиційної енергетики, Краків, Закопане, Польща;

Проект «Популяризація механізмів громадських консультацій у 15 обраних регіонах України», Україна – Польща (проведення громадських консультацій, допомога громаді у вирішенні її питань у владі);

Проект доброчесного врядування в Україні «Прозора Україна», Україна – Польща (підготовка експертів впровадження принципів прозорого місцевого самоврядування в Україні);

Програма «Громадські зв’язки: Розвиток децентралізації та економічного зростання. Адвокація в місцевих громадах», північно-західні штати США;

Електронне урядування та демократія, створення Громадських інформаційних центрів у п’яти областях України, Рівне, Здолбунів, Люблін (Польща).

У різні роки Член Європейських мереж дослідників в галузі житла (ENHR, Швеція) та в галузі державного управління (NISPAcee, Словаччина). Розробник та керівник декількох проектів, фінансованих Міжнародними та всеукраїнськими донорськими інституціями

Публікації:

Стратегічне управління громадою в контексті євроінтеграції та світової глобалізації.

Співавторство у монографії «Механізми ринкового господарювання: галузеві особливості», 2005 р.

Науково-практична праця «Рівненщина, яку ми будуємо»

Практичний посібник «Енергозбереження доступне для кожного», 2011 р

Співавторство у посібнику «Громадська журналістика та відповідальні соціальні медіа», 2012 р

Науково-методичні видання, популярні статті в ЗМІ

Посібники, автором чи співавтором яких є, можна переглянути тут:

Досвід міст США і Швейцарії для України: http://kerivnyk.org.ua/dosvid-mist-ssha-ta-shvejtsariji-dlya-ukrajiny.html

Громадська журналістика та соціально відповідальні медіа: http://kerivnyk.org.ua/posibnyk-iz-hromadskoji-zhurnalistyky.html

Кращі практики облаштування міського простору:

http://kerivnyk.org.ua/kraschi-praktyky-oblashtuvannya-miskoho-prostoru.html

Місцеве самоврядування: варіанти для України – http://kerivnyk.org.ua/mistseve-samovryaduvannya-varianty-dlya-ukrajiny.html

 Так виглядає дійсність, яка говорить про цілеспрямовану роботу в напрямку розвитку громад. А так виглядає брехня:комент_1 комент_2

Що ж «вкидають» на публіку коментатори без імен і прізвищ? Та звісно що, самим придумані версії всесвітньої ганьби Орлова, який зв’язався із «регіоналами» Корилкевичами, таким же «регіоналівським» фондом. Саме час його люструвати, четвертувати і очистити від влади.комент_3

Тим більше що я за “його гроші” літав в Америку і з ним фоткався на човні біля Чікаго.комент_4

Ще не дає спокою коментаторам моя дружина без ліфчика.

Поки є час і натхнення, то зберіг і коментарі на пам’ять, і дам на них відповіді. Наступний раз вся єресь не підтверджена фактами буде видалятися згідно з правилами коментування на ЗС.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПоїздка в США була організована Американською агенцією з міжнародного розвитку (USAID). Українська організація, що допомогла підготувати групу до стажування в США – Інститут розвитку регіональної преси. Неурядова організація, що опікувалася українською групою в США – Консорціум Великих озер для міжнародного навчання та розвитку (Great Lakes Consortium for International Training and Development). Всі гіперпосилання активні – можете заходити і цікавитись, яке має відношення і хто до фінансування моєї подорожі.

На фото ми піднімаємо державний прапор 24 серпня в день Незалежності з мером одного із тернопільських міст, а не Корилкевичем, ні Данилом, ні Михайлом :)

zavist-ploxoe_deloЩодо ліфчика і моєї дружини. Це моя дружина. Як хочу так і фотографую, як хочу так і виставляю. Гарна фотографія гарну людину лише прикрашає, пуританством ніколи не страждав. Мало того, дружина сказала, якщо інші жінки посадовців РДА чи працівниці РДА готові сфотографуватися, то вона готова хоч і голяка позувати, наприклад для календаря, який буде проданий на благодійному аукціоні, а гроші підуть на потреби району чи вояків АТО.

Так що шановні мої заздрісники і капосники! Рийтеся у своїх коморах, заглядайте у свої ліфчики і труси, а раптом знайдете чим рукам корисним зайнятись замість клацання брехнею по клавіатурі…

Микола Орлов

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • OlenkaZelenka

  1.Створили сайт- насолоджуйтеся славою!
  2.Створили для людей- то хай пишуть, будьте вище нащо відписувати :)
  3.Корилкевич і Ко -ваше минуле і вже ніде його не дінеш
  4.Дипломи це ясно, а де декларація про доходи (добровільна)
  5.Голяка для календаря – ну за язик ніхто не тягнув, ви ж людина слова чекаємо!
  І що означає якщо інші жінки… то я…Тут не інші, в інших навіть в контактах такого не має. Для чого комусь щось приписувати, за себе кажіть. Боюся що і календар самому купувати прийдеться.
  І взагалі мова йшла про те що є певна етика і якщо це газета про життя міста то і позаштатні можуть бути в блузках , а виставляти “що хочу” треба вдома для себе. А ви як завжди думаєте що вам заздрять. Я ЗАЗДРЮ АНФІСІ ЧЕХОВІЙ!!! А ВАШІЙ ДРУЖИНІ СПІВЧУВАЮ!
  Я працюю в колективі 40 чоловік з них 39 користуються інтернетом дуже вправно, 5 чули про здолбунівсіті, 3 його іноді читають, 2 чули про Орлова бо зі Здовбиці. Ну і 1 пише тут. Тому 3-4 чоловіка на форумі і переписуються.

 • OlenkaZelenka

  Слабке місце (ПРО жінку видалено модератором)

 • OlenkaZelenka

  Повторюю! Я ЗАЗДРЮ АНФІСІ ЧЕХОВІЙ усім іншим “ПРО жінку видалено модератором” співчуваю

 • Здолбунівсіті

  OlenkaZelenka за систематичне порушення етики спілкування як користувач позбавлена права коментування. Ще одне порушення і буде заблоковано ваша ай-пі адреса.

  • сергій17

   Цікаво ! Критика на Вашу адресу є ” порушення етики спілкування ” , в коментах ” OlenkaZelenka ” такого як (матів) неспостерігалося !!!

   • Здолбунівсіті

    Уважно читайте правила коментування і не розводьте оффтоп.

 • Ірина

  Ой скільки яду. Головне в чєловєкє не фаміліяі , длінна члєна і ціцькі, а душа і мозгі. Ну це ніколи не поймуть зависники та інтриганти з короткими пісюнами і маленькім ліфчіком. Сплєтнікі і сплєтніци, Здолбунов городок малєнькій. Тут не сховаєшся. Такшо закачуємо рукава, закриваєм хавальнікі і до роботи. Паживьом – увідім . Весна покаже хто де срав, як то казав Далайлама;)

 • Галина

  Менталітет українців щирий на яскравий язичок !!! Пане Орлов! Мене,я думаю,як і всіх останніх мешканців такого гарного міста,як наш рідний Здолбунів, менше за все цікавлять пікантні подробиці особистого гардеробу нашої дружини та звідки Ваш дід придбав таке прізвище. Мене цікавить Програма Ваших дій,бачення майбутнього міста та району,яких нових проектів чекати нам від Вашого молодого колективу.Вам є чим гордитись уже-аматорська театральна група “Кажани ” ,ЗЕОН, Здолбунів сіті! Напрацювань чимало! Вас не читають?Тоді звідки у Вас в групі Вконтакті – 5974 підписувачів! Не звертайте уваги на емоційні коментарі.До роботи і негайно!Без емоцій, без скандалів,без з”ясування політичних стосунків. Моє бачення адміністрації, як державної структури,що опікується добробутом всіх мешканців міста та району, а не є рупором політичних лозунгів.У району проблем-тьма! Вирішуйте їх конструктивно та ефективно,без партійних “розбірок”.Повірте,набридло…Зичу Успіхів Вам та удачі! Гарних результатів та нових командних перемог!

  • Здолбунівсіті

   Ви праві пані Галино, а також правий Іван Гнатюк, який відмічає брак професійної дискусії, яка зачасту переходить лише в монолог чи діалог “згадати все” одне одному. Коли немає компетенцій дискусувати на професійну тематику – люди лізуть в гардероби і ліжка і вважають це теж демократією і свободою слова, а не анархією і відсутністю елементарної етики. В кого багато жовчі нехай тренується у самопоїданні, а ми погодимось із вами і Аль Пачино.

 • INNA

  Пане Орлов Ви не сприймаєте критики у свій бік. Мені ця стаття нагадує плач ображеного журналіста. Якщо Ви вважєте що Вам Ваша посада дісталася заслужено то навіщо Ви виправдовуєтеся???? І я так розумію “брак професйної дискукусії” це про тих хто проти Вашого призначення???

  • Оля Мережко

   Та ну, одне діло сприймати а інше поставити крапки над “і” )) Ця стаття закономірна відповідь усім тим хто копирсається в чужій білизні А про професійну дискусію – це добре коли переходимо з рівня просто коментів до пропозицій та аналізу Мене до речі цікавить чи отримала все ж таки освітянська рада профспілки відповідь стосовно свого клопотання?

   • INNA

    А мене цікавить, те що Вас цікавить, Орлов публічна людина, він повинен бути готовий до такого “копирсання.”

    • Здолбунівсіті

     Для вдумливих читачів буде достатньо одного цього матеріалу щоб побачити де критика, а де “вкидування і брехня”. Ніхто ні перед ким виправдовуватись не збирався і не збирається, але і пропускати повз очі відверту брехню не збираємось. На цьому зі своєї сторони дискусію припиняємо.

 • Олексій Козачок

  В черговий раз українці проявляють свій психологічний типаж. Вони з насолодою і натхнення копирсаються у чужому минулому та перемивають кості рідні публічних людей. Як мало тут побачив подяк чи згадування про гарні вчинки та починання Орлова. Да, Орлов іноді робив непопулярні та неоднозначні вчинки, які не всім до вподоби, да він публічна людина і має бути готовий до копирсання в цьому, але коли дискусія про професійний рівень людини (доречі так і не побачив тут тих, хто назвав його НЕ професіоналом своєї справи) зводиться на рівень дрібної провінціальної жовтої преси, просто хочеться відписатись від коментарів на ЗС, тому що з нього йде просто тупий спам.
  P.S.: Так хотілось би вірити що ці всі провінційні аналітики чужого минулого прийдуть на чергове весняне прибирання тієї ж Вісімки.
  Кохаймося, браття.

 • Сергій

  Прочитав кілька абзаців і подумав про себе -“розумна людина, правильно пише”. Але дочитавши до слів “Я не націоналіст”, “я патріот”, образ розумної людини пропав. Це те саме. що писати ” Я не людина. але я людина”. Навожу частину визначення націоналізму: У своїй основі націоналізм проповідує вірність і відданість своїй нації, політичну незалежність і роботу на благо власного народу, об’єднання національної самосвідомості для практичного захисту умов життя нації, її території проживання, економічних ресурсів та духовних цінностей. Він спирається на національне почуття, яке споріднене патріотизму. Ця ідеологія прагне до об’єднання різних верств суспільства, незважаючи на протилежні класові інтереси. Вона виявилася здатною забезпечити мобілізацію населення заради спільних політичних цілей в період переходу до капіталістичної економіки.
  Не потрібно плутати з НАЦИЗМОМ. Путін хотів всіх нас образити назвавши НАЦИСТАМИ, однак по свої нездарності назвав НАЦІОНАЛІСТАМИ, а Ви уподобились йому. Не хотілося б такого заступника, котрий не володіє мінімальною термінологію.

  • Оля Мережко

   Невдала аналогія “я людина я не людина ” У вікіпедії крім визначення націоналіст є ще тлумачення визначення патріотизм (Можите ще це визначення переписати з вікіпедії ;)))Зрештою ну не ототожнює автор себе з націоналізмом то й що ? Для того щоб працювати в своїй країні не обовязково вішати на своєму сараї нац символіку і улюлюкати нац лозунги

   • Сергій

    при чому тут лозунги і символіка? Я мав на увазі зовсім не це.

  • Олексій Козачок

   Основа плутанини та початок дискусу не в тому що Орлов не володіє термінологією, а в тому що термін “НАЦІЯ” має два значення:
   1. Політична спільнота громадян певної держави (я б саме сюди відніс як похідне – патріотизм)
   2. Етнічна спільнота (відповідно – націоналізм)
   Все залежить яке саме значення вкладає автор у слово Нація.

  • Alex

   Зате достатньо непогано володіє технологієї перекручування фактів, подачею інформації під певним кутом, та обалваннюванням читача!

   • Alex

    Ось так «незаангажований» і «некришований»
    місцевий бізнес продовжується після Революції Гідності 2014-го. А не такого вже
    й далекого року 2010-го члени партії міністра в уряді Януковича Віктора Балоги
    «Єдиний центр» Станіслав Середюк, Олександр Андріюк і Микола Орлов «збирали»
    голоси популярності на центральному сайті партії (ось електронна адреса
    сторінки: http://www.edc.org.ua/ua/primaries_candidates/27350) . Та це, як
    кажуть, вже зовсім інша історія… « патріотизму» Орлова
    та КОМПАНІЇ

    • Alex

     Цікаво тільки чому пан Орлов не наисав про цю частину своєї “бездоганної та патріотичної репутації”!

     • INNA

      Тому, що себе в таких ситуаціях не видно. Оце удар нижче пояса.

     • Здолбунівсіті

      :) УУУ, ааа, ооо, всьо пропало!! Кінець світу, людей виставили на сайті партії, айайай. Ганьба, ганьба!!! У пана Гаврищака, до речі сьогодні день народження, можете подзвонити одному із засновників партії Відродження, що і його записали до ЄЦ і депутата облради Олександра Андріюка, який став депутатом від Сильної України теж сюди записали )))) Бідняжки. Перестарались модератори сайту ЄЦ – всіх, хто був у списках людей, які балотувались до різних рад від різних партій у Здолбунові записали в члени партії. Ну буває, зате є привід для Алекса і компанії створити сенсацію. На здоровя!

    • Alex

     Ось списки з нашими “героями”

    • Здолбунівсіті

     УУУ,ааа, можна написати міністра уряду Януковича, а можна написати міністра уряду при президенті Ющенко, чи вже забули хто кого ким ставив. Пропор ЄС, до речі, гарно дивиться, навіть попри помилки на сайті і те як на них повелись коментатори у погоні за сенсаціями.

   • Олександра

    Стільки справ у пана Орлова, а на виправдання і одвічні скарги час таки знайшовся. Як зручно мати посаду і керувати газетою. Сам собі реклама))…Як прикро, що на таку відповідальну посаду обирають людей, які не мають жодного уявлення про відповідальність і ДІЛОВУ ЕТИКУ, що несе за собою ця посада, для отримання якої місцеві псевдопатріоти влаштовують гучні зборища, адже легше пробігтися по місту зі смолоскипом, насмітити і налякати місцевих людей, аніж піти воювати на Схід….ну, окрім іншого ще й похизуватися гарним камуфляжем можна. Соромно… справжні патріоти це дійсно ті, хто воює на Сході, вони мовчки виконують свій обов’язок і помирають як герої, а Ви лише приписуєте собі славу, прикриваючись патріотизмом. Як прикро….завжди у критичний момент на горизонті з’являються люди, які просто хочуть скористатися ситуацією на власну користь. Чекаємо, пане Орлов, від Вас реальних розумних дій, а не статтей у цій газеті. Досить писати про себе коханого і свої особисті погляди, які нікого не цікавлять, якщо Ви вже вирішили взяти на себе відповідальність бути представником влади у місті. Займатеся ділом, а не балачками, інакше сором Вас наздожене рано чи пізно.

    • Здолбунівсіті

     Ми в захваті від вашого коментаря. Суцільний позитив, безліч власних прикладів дієвості, конструктивні пропозиції, обізнаність у темі, етичний коментар з усіх сторін і в т.ч Ділової етики. Як писав тут Олексій Козачок: зустрінемось у гідропарку на черговій толоці :)

     • Олександра

      Я, на відміну від Вас, свою особу не висуваю на подібні державні повноважні посади, (без відповідного, до речі, досвіду), який є необхідним, аби грамотно керувати підпорядкованими структурами. мИ ЗАРАЗ ГОВОРИМО НЕ ПРО ГРОМАДСЬКУ ДІЄВІСТЬ, А ВАШУ, ЯК ПОТЕНЦІЙНОГО ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ. Прибирання до цього не відноситься. Це вибір кожного. І займатися цим може і повинен кожен свідомий мешканець міста. Але прибирання не робить Вас хорошим керівником на такій посаді. Моя дієвість, як спеціаліста у певній галузі, може розглядатися в рамках повноважень посади, яку я займаю.

     • Здолбунівсіті

      А відповідний досвід – це який? 30 років служби у райкомі комсомолу, вища партійна школа, сивий директор заводу, заслужений вчитель, професійний бюрократ…? А претендувати на посади – це що заборонено законом, стидно, так не положено, а що сусіди скажуть, а чому йому можна, а мені ні, ух гад, як не я то і не він…? СВІЙ потенціал покажіть-будете міряти у інших!

     • Олександра

      Я свій потенціал, як працівника, показую в межах своєї посади. А справа у тому, що досвід таки потрібен. Адже хіба б Ви довірили себе лікарю, який вчився на вчителя і немає уявлення як тримати в руках скальпель? З таким підходом на цю посаду може піти будь-який мешканець Здолбунова…Досвід потрібен, аби мати уявлення як працююь підрозділи, які будуть Вам підпорядковуватися…зокрема, освіта, медицина, центр зайнятості…і ще безліч іншого. А якщо Ви журналіст, який ніколи не займався БЕЗПОСЕРЕДНЬО І ПРЯМО, РЕАЛЬНО (не словами і мітигнами, ВИМАГАЮЧИ ЧОГОСЬ ВІД КОГОСЬ, А САМОСТІЙНО, в межах професійних обов’язків) вирішенням проблем у цих галузях, то Ви не краще будь-якої іншої людини підходите на цю посаду.

     • Здолбунівсіті

      :) Шкода вас, ви про якусь невідому нам людину говорите, хтось вас ввів у оману, тому не наговорюйте того про що не знаєте, щоб потім не було соромно за свої слова.

     • Анатолій Бондарчук

      Пані Олександра підскажіть, хто, на вашу думку, був б кращою кандидатурою на цю посаду. Можна, назвати декілька осіб, наприклад, двох-трьох. Думаю, якщо Вам не подобається призначення, то Ви точно повинні бачити для себе когось кращого на цій посаді.

  • Анатолій Бондарчук

   Хочу внести ясність. Націоналізм – це різновид політичної ідеології, наприклад, як лібералізм, консерватизм, християнська демократія чи соціал-демократія. Патріотизм – це любов до своєї батьківщини. Патріотом може бути як націоналіст, так і соціал-демократ, ліберал чи консерватор. Різниця між цими всіма ідеологіями полядає в тому, що ці люди просто бачать розвиток своєї держави по-різному, зокрема, через призму ідеології, яку вони підтримують. Тому патріотом можна бути не будучи націоналістом.

 • Галина

  Знаєте,читаю коменти і думаю……А для чого зараз цей політичний “дерибан” в обговоренні, ця балаканина? Ви напишіть,що ,власне, Ви зробили для міста, для молоді, для літніх людей -хоч трішки,хоч раз,без корисливого помислу. Правильно Олексій написав-на вісімку прибирати мало хто прийде. Бездоганних людей немає на світі,тому до кожної людини можна мати претензії. Особливо мені подобається, коли людина намагається робити справу,яка їй по-душі, а її починають “пресувати по повній програмі”. До речі,шановні! Ви забули про програму “Міняю жінку!”. Оце темка, і про маму,і про дружину!!! Знаєте, коли я дивилася цю програму, мені було просто приємно,що ця родина з нашого району. А чому Ваші родини,Ви – не “засвітились ” на великому екрані? Бо Орлов -хитрий лис? Хитруйте й Ви! Перечисліть 1,2,3,4….Ваші справи. Ви зробили більше ,як Микола, Ви зробили краще, ніж Орлов? Успіхів всім,бажання і натхнення творити!

 • Іван Гнатюк

  Організатори змагань
  МОЛОДЦІ! Продумана організація, цікаві змагання, море позитиву… А ще для
  діток дуже важливо – призи, приємно що організатори знайшли можливість вручити
  грамоти і медалі, для багатьох дітей вони на вагу справжнього золота!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама