Кому дістанеться прибуткова труба?

Серед питань порядку денного на “бюджетній” сесії, яка має відбутися 18 грудня 2018 року після тривалого, затяжного, як зазвичай, звіту міського голови про роботу у 2018 році, буде на перший погляд непримітне питання про Включення в перелік об’єктів комунальної власності, які можна продавати на аукціоні, виробничих приміщень по вул.Фабрична, 1. Іншими словами законсервованої котельні КП Здолбунівкомуненергія.

Здавалось би, кому потрібно непотрібне:)? Якщо рішення буде прийнято то аукціон визначить, а от заяву на те, що таке питання було поставлено до порядку денного написало, підприємство, яке поруч вже розвернуло свої виробничі потужності.

І все б нічого, хай би і викупляли, дохід в місто приносили, якби не одне але. На цій же території, знаходиться…труба старої цементовні. На цій трубі – обладнання провайдерів. Оренда приносить в рік сотню тисяч гривень! Тож якщо питання йде в приміщенні закинутої котельні – то це одна справа, а якщо викупити за копійки землю під трубою, то ту навряд чи це можна назвати вигідною операцією для міста. Сесія покаже, на чиїй стороні чиї інтереси.

Подейкують, місцеві краєзнавці мають види на розвідування території і під старою цементовнею, оскільки чи не заховалися там метри підземель, які можуть стати туристичною родзинкою промислового міста?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети