. Компенсацію з бюджету виплатили за "металобрухт" | Здолбунів City

Компенсацію з бюджету виплатили за “металобрухт”

витрата грошейНе всі проблеми закінчились у Здолбунівської РДА разом із звільненням за корупцію заступника голови РДА Р.Дрозда. Рівненська обласна держфінінспекція здійснила перевірку діяльності напрямку, за який відповідав Роман Володимирович, а саме агропромисловий розвиток і  виявили майже на півмільйона гривень втрати ресурсів у Здолбунівському районному управлінні агропромислового розвитку.

За повідомленням прес-служби Держфінінспекції, фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Рівненській області – Рівненської міжрайонної державної фінансової інспекції – під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління агропромислового розвитку Здолбунівської районної державної адміністрації встановили втрат ресурсів на 459 тис. гривень.

Зокрема, в ході проведення контрольного заходу було виявлено, що  за рахунок коштів державного бюджету посадовими особи районного управління агропромислового розвитку здійснено компенсацію в сумі 459,10 тис.грн за придбані механізми та техніку, які були у використанні. Провівши обстеження, залучені експерти зробили висновок, що придбане обладнання для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві й хмелярстві є не придатним для користування.

Матеріали проведеної ревізії передано в правоохоронні органи. За допущені порушення одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Керівнику установи направлено вимоги про усунення виявлених порушень.

П.С Підписи на фото “Швидко витрачаю гроші”, “Спитай мене як”   

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама