Компенсацію з бюджету виплатили за “металобрухт”

витрата грошейНе всі проблеми закінчились у Здолбунівської РДА разом із звільненням за корупцію заступника голови РДА Р.Дрозда. Рівненська обласна держфінінспекція здійснила перевірку діяльності напрямку, за який відповідав Роман Володимирович, а саме агропромисловий розвиток і  виявили майже на півмільйона гривень втрати ресурсів у Здолбунівському районному управлінні агропромислового розвитку.

За повідомленням прес-служби Держфінінспекції, фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Рівненській області – Рівненської міжрайонної державної фінансової інспекції – під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління агропромислового розвитку Здолбунівської районної державної адміністрації встановили втрат ресурсів на 459 тис. гривень.

Зокрема, в ході проведення контрольного заходу було виявлено, що  за рахунок коштів державного бюджету посадовими особи районного управління агропромислового розвитку здійснено компенсацію в сумі 459,10 тис.грн за придбані механізми та техніку, які були у використанні. Провівши обстеження, залучені експерти зробили висновок, що придбане обладнання для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві й хмелярстві є не придатним для користування.

Матеріали проведеної ревізії передано в правоохоронні органи. За допущені порушення одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Керівнику установи направлено вимоги про усунення виявлених порушень.

П.С Підписи на фото “Швидко витрачаю гроші”, “Спитай мене як”   

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети