Компанія “СІ-ЕЛ” пропонує здолбунівчанам послуги в усіх аспектах інформаційних технологій

У наш час інформаційні технології для бізнесу мають дуже велике значення. Постійно з’являється необхідність в рішеннях, орієнтованих на обслуговування Клієнтів. Затребуваним стає поставка комплексних інтегрованих рішень, які дозволяють найбільш ефективно управляти бізнесом. Впровадження сучасних IT-технологій робить управління бізнесом надійним і ясним.

Ми прагнемо, підтримуємо та розвиваємо довгострокові відносини з нашими Замовниками. Пропонуючи послуги у всіх аспектах інформаційних технологій, таких як постачання обладнання та технічна підтримка, розробка комплексних рішень і системна інтеграція, ми відкриваємо нові кордони і розробляємо оптимальні рішення, що забезпечують Замовнику весь необхідний функціонал

Компанія “СІ-ЕЛ” постійно прагне поліпшувати обслуговування, надійність, професіоналізм. Ми заслужили довіру провідних компаній і державних установ України.

Телефони 097 033 82 08 / 050 375 18 40
– Комплексні поставки комп’ютерного та телекомунікаційного обладнання
– Встановлення відеонагляду та системи охорони
– Друкуюча техніка та витратні матеріали
– Системи передачі даних і структуровані кабельні системи
– Системи контролю доступом (СКУД)
– Сервери, центри обробки даних, дата-центри
– Корпоративне ліцензування ПЗ, антивірусне ПЗ
– Гарантійне та післягарантійне обслуговування комп’ютерної техніки, серверного обладнання та пристроїв друку
– Заправка та відновлення картриджів
на правах реклами


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети