Комісія визначилися із проектами громадського бюджету Здолбунова, які допущені до голосування

Жителі Здолбунівської громади подали 17 проектних заявок. Зауважимо, що з них чотири заявки подано авторами самостійно через електронну платформу, а 13 заявок надійшли до Здолбунівської міської ради в паперовому вигляді. Міських проєктів є 11, а села Здолбунівської громади подали 6 проєктів.
Конкурсна комісія двічі збиралася, щоб визначити які з них, відповідають умовам конкурсу Громадського бюджету та сьогодні оголосила своє рішення.
Нагадаємо, що голосування розпочнеться 1 жовтня 2021 року.
Проголосувати ви можете на сайті за посиланням https://budget.e-dem.ua/5622610100/projects , попередньо зареєструвавшись на сайті.
Або особисто у пунктах голосування:
в приміщенні Здолбунівської міської ради (м. Здолбунів, вул. Грушевського 14)
у ЦНАПі (м. Здолбунів, вул. Незалежності 39)
у центрах старостинських округів (с. Копиткове, вул. Шкільна, 2А та с. П’ятигори, вул. Вишнева, 3)


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети