. Коли "спрощені" субсидії стануть спрощеними? | Здолбунів City

Коли “спрощені” субсидії стануть спрощеними?

відеоселектор по субсидіям

Керівники в районах не в захваті від “спрощеної” системи надання субсидій

Відео селекторна нарада з важливого соціального питання відбулась вчора. під головуванням заст.голови Рівненської ОДА Савчука О.І обговорювали питання призначення субсидій за новим, спрощеним зразком.

Ситуація в області така, що близько 2% сімей звернулися за субсидіями, але якщо розглянути ситуацію по області то в районах дуже різні показники із розгляду заяв та призначення субсидій. Від 0 до 50%, Здолбунівський район – більше 41%. Проте учасників наради турбувало багато технічних і господарських питань – від елементарної не забезпеченності папером, канцтоварами, оргтехнікою до недосконалої програми, яка власне і повинна спростити роботу соціальним працівникам. Через те, що розробники досі не ліквідували всі неточності, вона досі не “втягує” автоматично дані і їх приходиться ВРУЧНУ набирати, причому двічі. Один раз підприємству чи організації, яка надає інформацію, роздруковує, підписує і передає в соцзахист. Другий раз коли вона ж вводиться в програму соцпрацівниками. Немає системної узгодженості між органами, що відповідають за надання інформації про доходи, про склад сім’ї. І більшість цих неузгодженостей носять всеукраїнський характер.

На цьому фоні робота Здолбунівського соцзахисту була поставлена в приклад колегам з інших регіонів, хоча заслуга ця здобута потом і мозолями цих працівників, збільшеною частотою лікарняних і нервового напруження, а не кимось у Києві обіцяним спрощеним порядком надання субсидій.

Чиновники з районів не скупилися на слова. Кляли і технічні проблеми і брак коштів на виконання завдань в таких умовах. Здолбунівчани не нарікали на життя але і не промовчали теж. Підтримали колег у частині належного матеріального забезпечення важливих функції держави. У відповідь почули пропозицію головуючого на засіданні враховувати ситуацію яка є в державі, знаходити варіанти рішень в районах, але і запрошення звернутись до ОДА із списком необхідного для успішного продовження кампанії з опрацювання заяв на субсидії, яких до слова у нашому районі подано найбільше в області!

До речі здолбунівська аудиторія виглядала злагодженою і відповідальною. На зустрічі було все керівництво РДА, представники всіх організацій і установ причетних до процесу обробки інформації при призначенні субсидій.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Марія

  Ми з чоловіком пенсіонери.Маємо сина-студента, що навчається у Львові на денному відділенні. Чому дана обставина не враховується при начисленні субсидії? Навчання,проживання,харчування ми оплачуємо зі своїх доходів – пенсій. А субсидія витрат не враховує. Економимо на всьому.Зимувати як ми будемо, шановні депутати? Хотілося б багато сказати, але кому це потрібно.?………

  • Здолбунівсіті

   Витрати у всіх є, тільки на різні цілі вони йдуть. Принцип субсидії-щоб на комунальні послуги не йшло більше 15-20% зароблених коштів, а решта залишалась для інших потреб сімї.

 • Микола

  “Здолбунівська злагоджена і відповідальна аудиторіє”, просимо вас замість того, хто кого й кому ставить у приклад, давати більше конкретної інформації по самій процедурі оформлення субсидії. З розумінням сприймаємо дуже часті зміни щодо того “спрощення”, не від вас залежні, проте визначайтесь із роз”ясненнями для людей оперативніше. Бо на сьогодні так і невідомо: зарплати й пенсії відображати чи ні, вказувати їх суми за три місяці чи за минулий рік, бланки декларацій лишаються ті ж чи вже інші? Людям, котрі мали субсидію, звертатись у відділ субсидій чи ні, представляти минулорічну довідку про нарахування субсидії чи вже не потрібно? Таких питань, погодьтеся, дуже багато. Тож на усіх можливих і доступних для людей інформаційних ресурсах, принаймні, раз у тиждень давайте коротку, а головне, конкретну інформацію – пам”ятку, на кшталт “Як оформити субсидію” -1,2,3,…

 • Prosto_I

  Тоді коли С.Кондрачук і пан Орлов перестануть змушувати працювати собез після роботи, у вихідні та нарешті звернуть увагу на їх мізерну з/п. І зверніть увагу на їх фізичні ресурси.
  Зауважу що деякі працівники адміністрації (до речі є відділи які взагалі незрозуміло чим займаються і назва їх відповідна) займають там дуже дивні посади з дуже цікавими назвами ( пройдіться коридорами та почитайте вивіски, бо я не полінувався і все-таки це зробив). Ось де сидять люди, які справді нічого корисного для району не роблять.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама