Коли нарешті будуть продавати живу рибу у Здолбунові за правилами

Відповідь очевидна – тоді коли не будуть купувати ту, що продається із порушеннями. Правила, які регулюють  продаж живої риби зафіксовані у Правилах торгівлі на ринках Здолбунова та правилах  роздрібної торгівлі продовольчими товарами. У них зокрема зазначено:ryba

Тим часом поки що все на що можуть розраховувати здолбунівчани – це пакетики із виловленою рибою народними умільцями та риба у ваннах, якою стоять і торгують  до першої перевірки.

riba1

Деякі суб’єкти підприємницької діяльності так добре працюють, що вже не вміщують всіх бажаючих на території ринку, тому узаконюють торгівлю і поруч, фактично на вулиці і в т.ч для живої риби. Що слід розуміти під словами “прилегла для ринку територія”? Це метр, два від центрального входу чи по 50 метрів у різні сторони? Дозвіл саме із таким формулюванням дав виконком 25 грудня 2013 року.

rynok

А вже 30-го черговий протокол на порушників торгівлі живою рибою. Не відносимо себе до фахівців у сфері торгівлі рибою, але як нею взагалі можна торгувати на прилеглій території!!?? до ринку, якщо вищевказані правила говорять, що здійснювати її можна із спеціальних акваріумів. Лояльна міська рада навіть відміряла рік часу!!! щоб вивчити!!! можливість облаштування місця для торгівлі рибою на території ринку.porush_ribaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети