Коли є час подумати більше ніж про ковбасу…

Для порятунку чайки, що заплуталася в проводах  довелося викликати вертоліт. У Вірджинія- Біч днями розгорнулася ціла рятувальна операція за участю вертольота і команди електриків. І все заради чайки, яка заплуталася крилами в проводах близько мосту ” Леснер ” і провисіла так кілька днів . – повідомляє infosmi.net, фото rai77.ruspasinna chayki

Про чайку, що потрапила в біду, місцеві жителі повідомили в енергетичну компанію Dominion V , що займається обслуговуванням ліній. Dominion відправив на допомогу птахові вертоліт , проте його екіпажу не вдалося дістати чайку. Тоді представники Dominion зв’язалися з Департаментом сільського господарства , після чого чиновники провели нараду , щоб скласти план дій.

Зрештою було вирішено використовувати спеціальну платформу , яку електрики застосовують для ремонту ліній. Її прикріпили до вертольота , той підлетів на максимально близьку відстань до проводів, і один з електриків , сидячи на краю платформи , розплутав птаха.
Чайку передали в благодійне товариство захисту тварин. Рентген надав у неї численні переломи крил , і зараз , за словами виконавчого директора товариства Шерон Адамс , ветеринари роблять “все можливе відповідно до державних і федеральних нормативів” .Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети