Коли чекати надбавки за престижність працівникам культури?

Обурені вчителі музичної школи звернулись з проханням вияснити- чому ж у нашому районі припинили виплату додаткових коштів до зарплати? Вони повідомляють що лише два райони в області не отримують премії. І один зних – Здолбунівський.

Ці гроші мали б надходити працівникам культури за престижність їх праці у розмірі до 20% від суми зарплатні. Та згідно постанови Кабміну від 25 березня 2014 року № 88 виходить що ця надбавка не є обов”язковою виплатою. Тому у січні місяці цього року через недостатню кількість коштів в бюджеті -надбавка припинилась.

“В нас й так зарплати копійчані. Доводиться працювати на декількох роботах щоб прогодувати дітей. Обурює що в інших районах нашу працю цінують. Це ж освіта наших дітей. В наших як завжди – грошей нема,”- розповів вчитель музичної школи.

Коли надходили додаткові кошти з районного бюджету – надбавка працівникам виплачувалась. Так у листопаді і грудні 2015 року вона нараховувалась в останнє. Тепер лишається підтягнути пояси.

Натомість відділ культури і туризму надсилав бюджетний запит на виділення надбавки за престижність праці до районної ради. Ціна питання 356 000 гривень. Постійна комісія з питань бюджету та фінансів розглянула  і вирішила перенести розгляд даного питання на липень 2016 року.Безымянный

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети