Коли будуть вибори селищного голови Клеваня?

Позачергові вибори Клеванського селищного голови пропонується провести 27 жовтня. Народний депутат Валентин Королюк зареєстрував проект постанови (реєстраційний номер 2068а) про призначення позачергових виборів Клеванського селищного голови (селище Клевань Рівненського району Рівненської області). Їх пропонується провести 27 жовтня 2013 року.
Як відомо, 20 березня помер Клеванський селищний голова Віктор Корсюк. Рішення про призначення позачергових виборів повинна прийняти Верховна Рада. Відповідно до законодавства, позачергові місцеві вибори призначаються Верховною Радою на неділю не пізніш як за 60 днів до дня виборів, а їх виборчий процес розпочинається за 50 днів до дня виборів.
Постановою передбачається доручення Центральній виборчій комісії визначити обсяг необхідних бюджетних видатків для проведення виборів, а Кабінету Міністрів – вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів Клеванського селищного голови за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України.
Найближчим часом, за словами народного депутата Валентина Королюка, ця постанова буде розглянута профільним комітетом парламенту з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, і після цього буде внесена до порядку денного пленарного засідання.

Прес-служба Народного депутата Валентина КоролюкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети