Кольоровий флешмоб у Здолбунівській гімназії

У Здолбунівській гімназії пройшов Тиждень іноземних мов. Одним з яскравих заходів виявився  щоденний кольоровий флешмоб.

Діти та вчителі щодня вдягали елементи одягу одного кольору, який обирали самі. Так в понеділок це був червоний колір, у вівторок – жовтий, у середу – зелений, у четвер- синій і у п’ятницю – чорно-білий. Цим Вони хотіли показати наскільки наше життя є різнобарвним та яскравим, і тільки від нас залежить яким воно буде.

До акції долучились і вчителі гімназії. 

Тиждень іноземних мов був насиченим як заходами так і позитивними емоціями. Учні проводили веселі 🎧🕺танцювальні уроки з волонтерами Корпусу Миру️, проводили тематичні уроки, співали у караоке та багато інших заходів.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети