Коло претендентів на субсидію ще розширилось

.З 1 жовтня умови надання субсидій стали ще простішими. Постановою Кабміну від 23 вересня цього року № 752 скасовано необхідність обов’язкового оформлення особових рахунків на оплату комунальних послуг на особу, що звертається. Відтепер субсидія призначатиметься одній із зареєстрованих у житлі осіб, незалежно від того, чи відкрито на неї особовий рахунок.
…..Орендарям житла субсидія призначатиметься без необхідності відкриття на них особових рахунків – лише на підставі договору оренди. Надано можливість призначати субсидію сім’ям, що мешкають окремо у будинку, розділеному на дві половини, у разі, якщо такі родини сплачують за послуги на різні особові рахунки.
…..Врегульовано питання призначення субсидії дитячим будинкам сімейного типу і прийомним сім’ям. Так, житлова субсидія може бути розрахована виходячи з кількості дітей, які фактично проживають у будинку, з урахуванням незареєстрованих дітей на підставі рішення місцевої комісії та акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

.Визначено також, що при призначенні субсидії доходи учасників АТО та плата за роботу у виборчій комісії не враховуватиметься.

ПОВТОРНО продавати документи на субсидії тим, хто її отримує нині – НЕ потрібно

ТЕРМІН розгляду заяв може тривати декілька тижнів – тому достатньо подзвонити у Здолбунівське УПСЗ і не хвилюватися, рівень призначення субсидій з числа поданих заяв 99%.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети