Колесо життя

Наші предки сприймали життя як колесо. Відповідно до цього світогляду все в житті має співіснувати в гармонії.
«Колесо життя» такою була тема чергового заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямом «Психологія», яке 06 липня 2017 року провела психолог Здолбунівського районного територіального центру Анастасія Розвад.
Психолог ознайомила присутніх на занятті з вправою запровадженою професором з Канадського університету Білом Рейном «Колесо життя».
Колесо складається з восьми частин і кожна частина відповідає за якусь сферу життя людини: професійну, екологічну, фізичну, емоційну, соціальну, психологічну, духовну, інтелектуальну.
Родзинкою заняття було створення колеса власного життя. Слухачі Університету третього віку з задоволенням заштриховували певні зони колеса. Ця вправа зосередила увагу на тих сферах життя, які потребують доопрацювання.
Заняття дало змогу підопічним територіального центру ще раз переконатися, що для того, що б щастя ніколи нас не покидало, необхідно привести до гармонії всі сфери нашого життя.

За повідомленням Здолбунівського райтерцентру соцобслуговуванняВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети