Колективи БКЦ виступили на фестивалі у м.Львів

Цього навчального року колективи БКЦ вподобали м.Львів та неодноразово їздили туди на фестивалі-конкурси: І Всеукраїнський вокально-інструментальний фестиваль-конкурс “Галицькі самоцвіти” ( вокальний ансамбль “Здолбунівські дзвіночки” (кер.Антоніна Шеретюк) – ІІІ місце, солістка Настя Семенчук – ІІІ місце; студія естрадного співу “Джем”(кер.Олена Нагорна) – ІІ місце, солістка Катерина Михалко – ІІІ місце) та ІІ Всеукраїнський хореографічний фестиваль “Галицькі самоцвіти” (ансамбль народного танцю “Сузір’я” (кер.Ніна Боярчук) – ІІІ місце).

28 червня “Здолбунівські дзвіночки” та “Сузір’я” знову поїхали у Львів, але тільки найменші вихованці колективів (5-7 років), щоб узяти участь у фестивалі “Самоцвіти Етно-Фольк”, який проходив у львівському музеї “Шевченківський гай”. Сонячна погода, велика сцена, вдячні глядачі – усе це якнайкраще посприяло виступам наших малючків.


 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети