Кобзарське Джерельце святкувало 40-річчя

12 березня відбувся творчий ювілейний концерт, присвячений 40-річчю створення дитячої зразкової капели бандуристів «Джерельце», яка є найбільшим надбанням Здолбунівського кобзарства.

За 40 років існування капели її керівниками були: в 1977 році Наталія Петрівна Чепурна яка заснувала капелу бандуристів «Джерельце», з 1981 року очолювала капелу Валентина Олексіївна Крищук, а у 2012 році естафету керівництва перейняла, молодий спеціаліст, Ольга Анатоліївна Антонюк.

З нагоди ювілею, усі учасники заходу поринули у творче минуле капели бандуристів «Джерельце», згадали успішні для колективу роки.

Ювілярів вітали численні гості, випускники, посадовці. Традиційно вітав, як і на більшості заходів в районі, голова РДА, від міської ради секретар ради, в районній раді любителів народної музики на цей раз, як і на попередніх урочистостях до днів Шевченка, не виявилося.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети