. Кобзарське Джерельце святкувало 40-річчя | Здолбунів City

Кобзарське Джерельце святкувало 40-річчя

12 березня відбувся творчий ювілейний концерт, присвячений 40-річчю створення дитячої зразкової капели бандуристів «Джерельце», яка є найбільшим надбанням Здолбунівського кобзарства.

За 40 років існування капели її керівниками були: в 1977 році Наталія Петрівна Чепурна яка заснувала капелу бандуристів «Джерельце», з 1981 року очолювала капелу Валентина Олексіївна Крищук, а у 2012 році естафету керівництва перейняла, молодий спеціаліст, Ольга Анатоліївна Антонюк.

З нагоди ювілею, усі учасники заходу поринули у творче минуле капели бандуристів «Джерельце», згадали успішні для колективу роки.

Ювілярів вітали численні гості, випускники, посадовці. Традиційно вітав, як і на більшості заходів в районі, голова РДА, від міської ради секретар ради, в районній раді любителів народної музики на цей раз, як і на попередніх урочистостях до днів Шевченка, не виявилося.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • ellada Марковська

    Свято було дуже гарне! Але не зовсім ясно,що мав на увазі голова РДА, повідомивши присутніх, що школі було подаровано дві бандури, але це (звернувся до залу) “за ваші гроші, платники податків”. Прозвучало це якось, м’яко кажучи, “несподівано”. Відчувався негатив по відношенню до факту цього подарунку.

    • Здолбунівсіті

      Суть фрази була в наступному. Більшість звикла вживати фразу “дарую Вам”, що само собою розуміється, ” я вам придбав і дарую”. А сказане головою РДА підкреслювало що а)він взагалі не акцентував увагу на подарунку, б)він був зроблений тому що в бюджеті були кошти платників податків, а від нього залежало лише здійснити функцію розпорядження ними, щоб за них можна було придбати ці дві бандури. Бандури нові, дуже потрібні школі, і багато викладачів школи дякували всім причетним до їх появі в школі.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама